| ladyinred a întrebat:

Need Help. Vara trecuta am intalnit un baiat care mi-a cerut nr din prima seara de cand ne'am vazut. urmatoarele saptamana am continuat sa ne vedem si ne simteam super bine impreuna dar din pacate eu a trebuit sa plec pentru ca nu stau in tara. Vorbeam in fiecare zi pe mess, asta pana in iarna cand i'am spus ca nu pot venii. atunci cred ca a si intalnit o fata, actuala lui prietena, dar continuam sa vb si sa imi trimita melodii care intr'un fel sau altu' se potriveau noua. Vara asta ne'am vazut din nou, dar primul pas l'am facut eu pentru a ne putea vedea si dupa prima intalnire a inceput sa imi trimita sms'uri mai des si chiar mi-a cerut sa ne vedem si a 2a oara, si pe neasteptate m'a luat in brate si m'a sarutat. am continuat asa aproape toata seara, ne'am simtit bine, ca si cum ne'am fi intors cu un an in urma. dar cu toate astea nu stiu ce sa gandesc despre relatia care este intre noi, stiu ca tine la mine asa cum eu tin enorm la el, dar numai stiu cum sa ma comport. din pacate sunt o fire f sensibila si ma atasez f repede de unele persoane si cu greu trec peste despartiri. help

Răspuns Câştigător
| Razvan_9009 a răspuns:

Hmm o sa fie foarte greu pentru ca tu nu esthy in tara si e greu sa mentii o relatie cand voi va aflati la distante asa de mari unul de altul si pe mess...nu e usor... una e fata in fata sa vb sa va sarutati alta e un pupic sau o melodie pe mess...pentru baiat este cam greu sa te vada asa de rar... dar daca va iubiti cu adevarat dragostea invinge orice si trebuie sa lupti pentru a nu-l pierde

3 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

BUna, este dificil sa mentii o relatie la distanta, acum depinde de sentimentele voastre cat de puternice sunt, dar daca el a fost cu o alta fata e posibil sa fie din nou cu alta, si asa poate va fi mereu din pacate.

| Betty18 a răspuns:

1.Nu cred in relatiile la distanta
2.Cred ca doar se joaca cu tinestraight face cand vei pleca se va intampla la fel ca anul trecut

| bluerapper a răspuns:

Orice poate fi realizat with just a little love, daca tu il vrei de ce ne mai intrebi pe noi ce sa faci? Pastreaza-l pentru tine fa ceea ce iti dicteaza inima.