| victoria_9469 a întrebat:

Buna am 13 ani si am sanii destul de mari oare imi vor mai creste?

13 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

De crescut o sa mai creasca, acum depinde cat. Normal sanii se dezvolta cel mai intens pana la primul ciclu, continua sa se dezvolte destul de mult pana incepi sa ai un ciclu regulat, iar dupa aceea cresterea lor este lenta, continua atat cat mai cresti si tu.
Insa este posibil sa mai creasca destul de mult in anumite situatii, in cazul in care ai vreun dezechilibru hormonal, daca te ingrasi, sau de la diverse medicatii. thinking

| Floreenofficial a răspuns:

Unele fete se dezvolta mai rapid.Se vor opri la un moment dat nu te teme!

| Vizitiul a răspuns:

Da. Ceva mai jos, ai primit o serie de raspunsuri eronate. Dezvoltarea isi urmeaza cursul pana in jurul varstei de 19-20 de ani, iar aici ma refer la fete.

| Miauti a răspuns:

O sa creasca pana face BOOM! Sansele sunt mici sa ti mai creasca, deoarece esti dezvoltata deja. Si mai intra si fc de inaltime si genele

| anduta160 a răspuns:

Da pana pe la 18 ani

| aangelia a răspuns:

Iti vor mai creste vreo 4-5 de acum incolo. As vrea sa fiu si eu ca tine, sa ii am mai mari. am 14 ani si nu prea ii am... sad

| bianca a răspuns:

Corpul tau se dezvolta pana la 18 ani.
Automat si sanii.

Oricum esti o norocoasa laughing

tongue

| ^_^just*me^_^ a răspuns:

Iti vor mai creste cel putin pana pe la 16-17 ani

| brosu a răspuns:

Da, este posibil să îţi mai crească şi va trebui să faci gimnastică de întreţinere pentru ai păstra fermi şi frumoşi.
Succes!

| dyddyyyx18 a răspuns:

Da, posibil. Pana la 18-19 ani o sa-ti mai creaska happy

| max_3105 a răspuns:

Datongue
ai o poza cu tine?big grin

| max_3105 a răspuns:

@victoria si de ce te superi ca iti zic asa?
pe la 25 de ani colegele tale vor plati bani buni sa si puna silicoanelaughing

| victoria_9469 explică:

Mie nu imi place ca ii am mari. cloegii spun ca am silikoane sad