| danyella12 a întrebat:

Mi-a sps cineva ca daca se trage de sanii vor creste mai mari sau mai repede este adevarat?laughing funda

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E minciuna.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu este adevarat

| robertpaul a răspuns:

Nu este adevarat. poate doar sa se lase mai repede sa faci duble pe genunchi cu ele))))) laughing))

| Laura a răspuns:

Da, folosește un aparat din ăla de muls vaca pentru a fi sigură.

| IMC90 a răspuns:

rolling on the floor)) nu. nu este adevarat.

| crystyn3lmp3 a răspuns:

Mi-a spus cineva ca daca i-mi dau in capul p... v-oi avea p...mare.
mi-a spus cineva ca daca ma arunc in fantana gasesc punguta cu 2 bani,
mi-a spus cineva ca iarna nu-i ca vara.
Danyella esti fata isteata se deduci singura daca e asa sau nu e asa cum a spus acea persoana? Daca ar fi asa toate fetele s-ar trage de sani si de fund singure

| CioarecYonutz a răspuns:

Nu e adevarat.Si oricum sunt sigur ca un baiat ti-a zis treab astalaughing
Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu'i adevarat. nu exista asa ceva. daca actionezi cu forta mare asupra sanilor poti deregla glandele si restul kestiilor care le mai ai pe acolo. (am invatat la bio). incearca cu push-up. laughing funda