| pompom a întrebat:

am 13 ani si imi place de o fata din clasa.De fapt imi place de ea de mai mult timp. din clasa a 5...acum sunt in a 7a.
In a 5a nu prea vorbeam, eram timid si nu prea aveam curaj sa intru in vorba cu ea.In a 6a ea a mers la un film la mall, cand s-a terminat m-am intalnit cu ea la iesire si am mers acasa impreuna. Zicea ca sunt un baiat deosebit fata de ceilalti din clasa.Acest lucru mi-a dat putere, curaj.De atunci tot vorbesc cu ea o ajut la greu, ma ajuta si ea(la unele testebig grin) ne intelegem chiar bine, foarte bine. Acum in a 7a prietenele ei au hotarat sa fac o intalnire intre ele dar au hotarat sa cheme si 3 baieti, fata de care imi placea a insista foarte mult sa merg si eu.Eu am acceptat invitatia.
Am aflat ca a fost idea ei de a ma chema si pe mine, de la prietena ei cea mai buna? ce ziceti, ce sa mai fac? ea stie ca imi place de ea, multi baieti si fete zic ca mie imi place de ea de fata cu ea, atunci ea se uita la mine scurt si pleaca. ESte vreo sansa sa ma placa? astept raspuns

DAU o fundita MAREEEEEE!

Răspuns Câştigător
| yoyolove980 a răspuns:

Sigur te place...nu mai astepta atat, nu-ti rata sansa, fa tu primul pas.Invit-o intr-un loc frumos,special,deosebit si spune-i ce simti pentru ea sau de ce nu, chiar la intalnire, poate cine stie? succes si nu mai pierde timpul.Hai o data!

2 răspunsuri:
| LuluBelle_8379 a răspuns:

Este posibil sa te placa, adica si ea stie ca o placi si a continuat sa-ti fie prietena... poate ca ii este teama sau pur si simplu este timida.

| sweetprincess1 a răspuns:

Bahhhhh.fata te place! adu-i un trandafir si niste bombonele! e clar k daca esti un ratat NUUUUUUU te place...dar daca esti jmevher ai multe sanse.asa ca prinde curaj...semnat GAYULLLLLLlaughing))))))0