| Deea5546 a întrebat:

Buna searabatting eyelashes
Dupa ce nu am mai vorbit cu persoana iubita timp de 1 luna din motive prostesti...am inceput sa vorbim dar neintamplandu-se nimic intre noi decat o simpla prietenie, ma suna in fiecare zi sa ies afara si asta pana cand vineri am pus-o pe prietena mea sa ma sune sa ma cheme la ea ...ca nu imi placea cu cine mai era el (baieti). Dupa care ma suna dupa un timp ca am ave ceva de vorbit, am acceptat si asta stabilind un loc de intalnire, dar numai eu cu el.Cand mai vorbeam ca si amici mai ziceam ca vezi ca vin sa dorm la tine si ca chestii si din intamplare i-am spus intr-o zi ca ma enervase si i-am zis ca pentru lucrul asta trebuie sa plateasca si ca am sa il musc.Cand eram numai noi mi-a spus ca cu oricine a incercat sa stea pe mine nu m-a uitat si ca inca mai are sentimente fata de mine. Mi-a cerut sa ma tin de cuvant si sa il musc de limba, l-am muscat si dupa aia totul a venit de la sine.Simteam ca parca plutesc.Eram atata de fericita. Vine ziua lui si l-am intrebat ce vrea si mi-a raspuns ca un pupic nimic mai mult.Sambata ne-am sarutat din nou. Duminica nu ne-am vazut nevrand sa ies afara ieri.Azi a fost destul de distant cu mine. nu ne-am sarutat deloc. Oare ce au fost acele sarutari? Tine la mine? De ce nu imi propune sa ne reimpacam?

Răspuns Câştigător
| mutzy211 a răspuns:

Dar de ce nu ii propui tu lui sa va impacati daca "ai simtit ca plutesti"? Ceea ce face el este o strategie veche de cand lumea. Si-a dat seama ca te-a "facut sa plutesti" si acum te ignora pentru a te face sa-l doresti din ce in ce mai multwinking Daca tu crezi ca simti ceva pentru el propune-i sa va impacati, sa stii ca nu este o rusine sa ii propui tu asta si nu el tie!winking succes

2 răspunsuri:
| tatiana4all a răspuns:

Buna! ar trebui sa vorbesti cu el si de ce.sa va impacati, este clar ca intre voi inca exista o atractie, inca exista sentimente...nu da cu piciorul daca ai ocazia sa te impaci cu el, si vrei, atunci impaca-te! mai tarziu ai putea sa greti ca nu ai facut nimic.bafta!

| Dayana06011999 a răspuns:

Pai dupa parerea mea ar trebui sa-i propui sa va impacati.el vrea sa te faca sa-l doresti din ce in ce mai mult. daca tu spui ca "ai simtit ca plutesti", ce mai astepti? du-te si propune-i.bafta:*