| anonim_4396 a întrebat:

m.am masturbat si a iesit putina sperma apoi nimic.ieri seara m.am mai masturbat.Nu s-a adunat destula sperma?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sperma se formeaza in 10 zile!
Masturbarea excesiva duce la lesinuri si moarte!
Nu, nu glumesc!
La 13-14 ani cat ai, ar trebui sa te preocupe altceava, nu masturbarea, sau daca o faci sa fie odata la 2-3 saptamani, ca sa-i dai timp corpului sa se refaca.

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici...Da, asa este, a fost foarte putina sperma adunata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iar vine DonnaCioanta, Alba cu porcariile ei...10 zile? Zi-mi si mie de unde ati luat informatia draga doamna.
Nu trebuie tu sa ii zici cand sa o faca, o face cand simte nevoie, dar nu excesiv.
Si da, dureaza ceva pana se 'formeaza' din nou.

| BMicha3l a răspuns:

Nu, astepta undeva la 3 zile.

| AlexandruCurca a răspuns:

Daca ai peste 14 ani, iti recomand sa mergi la un medic.