| Gagalakausasjbshad a întrebat:

Daca acum o zi sau doua m-am masturbat si sperma a iesit, iar azi cand am facut-o, nu a mai iesit, ce inseamna(nu stiu daca schimba cu ceva dar sunt si racit)

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Schimba bateriile.

| wertori a răspuns:

Nu e nimic de rau, cu singuranta a iesit ceva de acolo, asta daca ai ajuns la orgasm ( ejaculare). Este foarte posibil sa fii fost doar o senzatie mai intensa, similara cu orgasmul; ori, nu s-a produs destula cantitate de sperma, corpul fiind obosit datorita racelii. In orice caz, nu te speria, mai incearca si o sa fie ok!

| mihai69 a răspuns:

S-a terminat rezerva. Mai așteaptă o zi, două și reia procedura, va fi cu succes.

| Eduard196 a răspuns:

Răspunsul tău aici...s-au golit rezervoarele prietene. si nu stiu de ce iti consumi tu rezervele de sperma si de testosteron cand ar trebui sa le tii pline. testosteronul atrage femeile