| tonybiggg a întrebat:

Buna am 13 ani si marimea penisului meu e de 15-16 cm... ca orice barbat imi doresc sa-l am cat mai mare, asa ca va intreb: in viitor se poate sa mai creasca cu cat mai mare... sau deoarece acum e mare. nu mai creste mult?

17 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E deja anormal de mare, ar fi bine sa mergi la un medic endocrinolog sa vada daca nu ai un excs de testosteron.
Sa stii ca numai barbatii cu o anumita limitare a inteligntei isi doresc un penis cat mai mare, barbatii inteligenti isi doresc un penis mediu fiindca e bine stiut ca un penis de peste 18-19 cm provoaca mai mult placere decat durere si e greu de gasit o partenera care sa placa un astfel de barbat, daca barbatul nu detine o tehnica de infranare perfecta care sa-i permita sa nu fooseasca niciodata penetrarea completa.

Abh
| Abh a răspuns:

E o competitie cumva intre voi, baietii?

| stweety10 a răspuns:

Lol. Pai tocmai spunea unul pe TPU ca la 17 ani are 15 cm si tu la 13 nu te multumesti cu atat. PS: Daca nu`ti mai creste si nu`ti convine marimea, faci operatie pentru marirea penisului

| ♂ яαυℓ ♥ ♫ ‹з a răspuns:

Frate laughing, nu te multumesti cu 16 cm. straight face
Eu am 10 cm si stau calm pana la 18-20 ani tot am timp sa ma dezvolt. laughing

| Mihaiii a răspuns:

rolling on the floor. Pacat de tine. O sati mai creasca insa in ziua de azi fetelor le este frica de organele mari

| buna si nebuna a răspuns:

Uff pentru ce iti faci tu griji...cred ca pana l 18 19 ani.mai are de crescutlaughing oricum pentru varsta ta e prea bine

succes!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa-ti mai creasca nesatulule altii au cate 10 cm de bucurie si tu ai 16 cm la 13 ani, fii multumit si stai la panada laughing glumesc, este foarte bine, o sa mai creasca 2-3 cm.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaa acum inteleg de unde vine tonybiggg laughing)laughinglaughing
Dar ma intreb cum l-ai masurat cu linia?rolling on the floor)) cu metru? laughing
Vrei sa-l ai cat mai mare?laughing si ce faci cu el? vrei sa iti iei pantaloni speciali cu buzunare pentru penislaughing chiloti cu trompa?laughing sau porti tanga?laughing
Depinde si de inaltime... doar nu vrei sa ai 1, 60m si penisul de 23 cmlaughing nici nu mai trebuie sa scoti 2 coaste, faci lejerlaughing
Tu la 13 ani esti barbat? freaca-l ca Aladin pe lampa fermecata, poate mai crestelaughing
Degeaba ai penisul mare daca iti lipsesc celelalte, ca sa satisfaci o femeie nu ai nevoie numai de penis sau degeaba ai penis mare daca nu ai in cine sa-l folosestilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 13 ani si penisul meu este de 12 cm jumate in erectie, iar tu de 16 omg!, e prea bine dar ar trebuie sa te multumesti cu el si sa nu iti mai faci griji, anyway o sa mai creasca. eu mai astept pana la 17 ani si apoi daca nu creste corespunzator inaltimii si anilor atunci am sa-mi fac griji.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 13 ani si o am de 15 cm bate palma tonybiggg si va mai creste...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu la fel... da eu cred ca nu ar avea nici o legatura sa nu mai creasca poate ca asta o sa ne fie viitoru cu penisul mai mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate tu nu iti fa griji ca o sa ai un viitor foarte bun din punct de vedere sexual...asa ca stai linistit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 13 ani si e de 18cm o. O

| maria_3468 a răspuns:

Wow! prietenul meu la 13, de abia o are de 12cm si asta daca ma vede dezbracata si o frec bine.
pune o poza cu el, ca nu te cred

| Bazztokyo a răspuns:

Vrajeli

| Gabytu a răspuns:

Ma frate eu am 13 ani fac 14 peste 3 luni.Am penisul de 11-12 cm cand este sculat...Eu cred ca la varsta mea e destul de mare considerand ca imi curge si sperma, nu-s daca e normal dar imi curge.Uh nu-ti fa probleme! bafta

| tonybiggg explică:

Puteti va rog sa va legati de celelalte parti ale corpului cand eu va intreb daca e ceva normal/ daca mai creste sau nu penisul? am 1. 79 inaltime sa stii si tu ba. si pe aladin sa-l freci tu ca eu n-am nevoie, sunt barbat daca vrei am o poza cu barba mea, mai mare ca duhu din lamba lu aladinwinking