| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti creste marimea penisului?

7 răspunsuri:
| feefeee a răspuns:

Faci un amestec din tinctura de ardei iute si ulei de ricin, si masezi in fiecare seara cel putin jumatate de ora. Tinctura influenteaza circulatia sangelui in penis iar uleiul de ricin influenteaza aportul de testosteron din tesut.pe ambele le gasesti la farmacie sau plafar. Sper ca te-am ajutatwinking

| memonelxd a răspuns (pentru feefeee):

Da tu de unde stii? ca esti fata laughing ai facut si tu amestecul asta pe tine? iti atarna lindicu pe picior? lasa vrajeala ca te dau astia de la spitale in judecatalaughing

| iustin1992 a răspuns:

Weeeeee nu da cu ardel iute cum zice ca te i-a toti dracii stai linistit ca o sa creasca sau te poti duce la un doctor cu intrebaari de asteabig grin

| Judas6k a răspuns:

O zambesti,o pupi,o mananci ca pe ciocolata,o musti, o gadili, ii pui nume de fata.O freci pana iti ia foc mana.

| memonelxd a răspuns:

Trage de ia da-o dracului laughing)

| LEMONNN a răspuns:

Leag-o cu sfoara si apoi de o dacie 1310. tinete de un pom si pune soferul sa mearga cu 4 km/h.neaparat dacia 1310 ca e palpitant.

| annabetu a răspuns:

Vezi aici http://xshop.cabanova.com/solutie-marire-a.html
Este foarte bun o sa fi multumit

Sper sa te ajute