| Alex23476 a întrebat:

Buna, am 13 ani si nu am intretinut nici un contact sexual pana acum. Am penisul de 14 cm si se decaloteaza pana sub capul penisului, este normal? Fara glume proaste pls. !

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca penisul tau este cat se poate de ''NORMAL'' din toate punctele de vedere, atat al marimii cat si al functionarii sale. Pentru a intelege cum trebuie sa functioneze si sa arate penisul sanatos d.t.p.d.v. acceseaza si vizioneaza urmatorul film educational, cum se prezinta penisul necircumcis :
https://www.youtube.com/watch?v=s6on8BsMrsg
Multa sanatate!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca este nromal sa nu intretii raporturi sexuale la varsta asta inca foarte mica, de copil, folosindu-ti cucul, doar pentru pipi.
Dupa 17-18 ani ai tot timpul din lume, pentru sex!

In orice caz, masurarea corecta a penisului, se face cu rigla pusa peste penis, nu sub penis, fiind "normal" exact cat il ai deja, ca nu exista standarde pentru penis, deoarece tu iti mostesti tatal.
Uite aici:
http://www.penimaster.ro/masorlung.html

| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal cat se decaloteaza.

| raMLesS a răspuns:

,,Rapanosel infectulet,, rolling on the floor rolling on the floor De unde le scoti ma? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca s-au impartit pijamalele.

| Jay1 a răspuns:

Da e normal.