| Radandam a întrebat:

Am o problema. Deci penisul meu se decaloteaza și în stare moarta și în erectie, doar ca în erectie se decaloteaza pana sub capul penisului. E normal sa se decaloteze doar atât? Dacă o sa am un prim contact sexual o sa rămână acolo sub capul penisului și fac parafimoza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mi25 a răspuns:

Mi se pare ca ai mai pus aceasta intrebare. Doar un medic poate sa-ti spuna ce si cum e.

| Radandam explică (pentru mi25):

Și medicul cum va știi? Ca trebuie sa îl am în erectie sa vadă? Ma pune sa o frec acolo sa se scoale de față cu asistenta?

| mi25 a răspuns (pentru Radandam):

Nu, o pune pe asistenta sa se dezbrace in pielea goala.
Asa cum ne explici noua ii explici si lui. Si sa stii ca nici medicul, nici asistenta nu este primul penis cu asemenea probleme pe care-l vede. Si inca ceva: tu trebuie sa te gandesti ca la cabinetul medical mergi cu un caz de boala, nu de sex. Nimic nu este rusinos atunci cand este problema medicala. Si penisul face parte din corpul omenesc si inca ceva foarte important.
Medicul de familie poate sa-si dea seama de natura problemei din cele povestite de tine sau sa te trimita la un specialist. Nu te ingriji de banii popii, ca are el grija de ei.
Nu stiu de unde atata pudibondism la tinerii nostri.