| iubibilaGirl a întrebat:

Buna ^_^ am 13 ani sunt Bianca, sora fetei care are acest cont! Problema mea este ca nu mai sunt virgina..am facut sex cu un baiat de acceasi varsta cu a mea care era si el virgin si logic ca acum nu mai e nici el! poate afla mama chestia asta? in afara de ginecolog pentru ca nici ea nu merge la doctori din aia si e ft putin probabil sa ma duca si pe mine! nici nu s-a pus problema de ginecolog! tin sa mentionez ca mam protejat si sunt destul de informata de riscurile pe care le poate avea rel sex la o varsta frageda bla bla bla. ca pot sa ma imbolnavesc de col-uterin si in fn stiu chestiile astea! dau funda pentru cel mai bun raspuns :* si va rog daca aveti de gand sa postati rasp rautacioase nu va mai deranjati oricum intrebarea va fi stearsa!

11 răspunsuri:
| swagMeOutBitch a răspuns:

Fa fata da curva esti si pe langa k esti curva esti si analfabeta, nu am inteles nimic dn ce ai scris.decat sa te duca la ginecolog mata mai bine te duce la psiholog

| MrsEinstein a răspuns:

Ai un iq minuscul. Te gândeşti că ai 13 ani?
Dragoste, la 13 ani? Ce amuzant.
Nu-i spune mamei tale, daca vrei să nu fii bătută!

| neutrino a răspuns:

Desteapta fata! O fata care face sex la 13 ani ar fi trebuit sa stie singura raspunsurile acestea.

| i86e2 a răspuns:

Nu poate afla mama ta chestia asta, decât dacă unul din voi e gură spartă și spune cuiva care spune altcuiva și află tot satul/orașul, inclusiv mama ta. Dacă ajungi pe la ginecolog, poți să zici că te-ai lovit, ți-ai băgat degetele, sau găsești tu ceva, himenul se rupe de la orice.winking

| RaR a răspuns:

Asa se intampla daca iubiti prea mult p.a.13 ani wtf? Asta e varsta de astea? Dar asa e daca te mananca trebuie sa te scarpine altcineva.

Răspuns utilizator avertizat
| sowhatt a răspuns:

E decizia ta daca vrei sa-i spui sau nu mamei tale...depinde cum va reactiona. Parerea mea e ca trebuia sa mai astepti.Nu sunt rautacioasahappy dar asta cred...am mai intalnit fraza "daca e iubire nimic nu mai conteaza, nici varsta" dupa parerea mea eu cred ca varsta conteaza foarte mult, traiti-va copilaria, una estehappy

| sowhatt a răspuns:

Pur si simplu te duci la ginecolog si nu are de ce sa se bage unde nu-i fierbe oala daca asta e intrebarea nu prea am inteles.

| Freudian a răspuns:

Nu se poate observa daca nu mai esti virgina. Chiar daca te duce mama ta la un ginecolog, in mod normal acesta e obligat sa tina secretul despre pacient si poate iti va zice el 2 vorbe ( astia iti zic pe de-a dreptul) dar mamei tale nu ii va spune. Daca vrei sa iti iei o piatra de pe suflet mergi intr-o zi pe bicicleta si apoi plange-te mamei ca te ai trecut peste niste gropi sau borduri ca te doare si te ustura si a 2-a sau a 3-a zi intreab-o mirata? : - oare de la bicicleta pot sa nu mai fiu virgina? Si ea va ramane cu ideea asta. Oricum virginitatea la casatorie nu mai conteaza. Conteaza sa fii responsabila si sa te ocupi de scoala si de un drum in viata si sa lasi sexul pentru mai tarziu. Oricum o sa faci sex aproape zilnic 30 de ani. O sa te plictisesti.
Si apropo : nu poti sa te imbolnavesti de "col uterin " ala il ai deja, e o parte a aparatului tau genital.

| kNa a răspuns:

Du-te la ginecolog, zi ca a picat prietenu tau cu puta in himenu' tau si s-a rupt si nu vrei sa afle mamicuta ta ca te spanzura... si gata, ai scapat!
iti va spune daca vei naste un prunc sau daca nu!