| cioco21 a întrebat:

Hei TPU, aseara m-am imbatat si am ajuns sa fac sex cu un prieten. Eu eram virgina deci m-a dezvirginat. A fost protejat insa mama vrea sa ma duca la ginecolog. Ce sa fac? Daca afla ca nu mai sunt virgina, ma tunde.

Răspuns Câştigător
| NoJoke a răspuns:

Zic sa iti cauti o peruca.

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca mama ta vrea neaparat sa se convinga daca mai esti sau nu virgina si are de gand sa te duca la un control ginecologic nu ar trebui sa ai nici un motiv de ingrijorare fiindca in cel mai bun caz se poate face de ras. Trebuie sa stii ca virginitatea fiindca este un concept mental si psihic propriu fiecarei femei si ca atare reprezinta de fapt o "stare" imateriala, din acest motiv nu poate fi stabilita/constatat de o alta persoana. Medicul ginecolog poate constata doar starea himenului si asa numita deflorare a unei fete/femei insa aceasta rupere a himenului se poate produce prin actiuni diverse a unor factori externi (balet, spagat, ciclism, catarare, etc.) deci nu doar exclusiv in urma unei activitati sexuale. Din aceste motive niciodata, nici un medic ginecolog oricat ar fi de profesionist si specialist, daca este responsabil de cele ce va spune/afirma in urma consultatiei, nu se va pronunta in privinta virginitatii cuiva dintr-un motiv foarte simplu, fiindca este un lucru IMPOSIBIL de stabilit. Din acest motiv fiindca NU POATE sa constate virginitatea nu va da nici un raspuns in aceasta privinta. Vizual medicul poate sa constate, sa stabileasca DOAR starea himenului si in cazul in care acesta este DEFLORAT adica himenul nu mai este intact, putand fi doar lezat sau rupt complet, medicul se va abtine sa dea un raspuns cert/concret fiindca NU POATE specifica in ce mod s-a produs deflorarea si nici factorul care l-a provocat. In cel mai rau caz poti afirma ca te-ai deflorat de una singura din neatentie in urma "degeticii" practicate. Multa sanatate!

| NAT0 a răspuns:

Ce situație.laughing Cum a aflat că ai făcut sex sau i-ai zis? Dacă i-ai zis tu trebuie să suporți consecințele sau te-ai dat mare pe afară că nu mai ești virgină și că ai făcut sex? Și dacă a auzit din alte guri o să fie dezamăgită de tine. Dar trebuie s-o faci să înțeleagă că a fost decizia ta chiar dacă era în stare de ebrietat și ai făcut-o că ai vrut să încerci ceva. N-are nimic dacă nu mai ești virgină, acum ai trecut o „etapă" a vieții. Bucură-te în continuare de viață. Și nu o să te tundă nimeni. laughing
Pa pa.

| cioco21 explică (pentru NAT0):

Am 14 ani o_o

| Canalaş_Criss_1996 a răspuns (pentru cioco21):

:o incearca sa mergi inainte la asinstenta ii dai niste bani si o rogi sa nu spuna mamei tale ca nu mai esti virgina! Am avut o prietena care stiu ca a dat bani dar nu stiu cat a dat! Sper sa te fi ajutat

| Wargasm a răspuns:

Îți spun eu ce să faci. Termini cu drama. Tragi aer tare de trei ori în piept și te gândești că nici nu s-a întâmplat. Din momentul ăsta până când o să mergi cu mama ta la ginecolog. Și când mergi, să fi veselă, să pari curioasă, să o întrebi toate imbecilitățile de pe lume legate de ginecolog (pe care oricum le știi - dar ea nu știe că le știi). Și faci pe proasta inclusiv dacă îi spune doctorul că ai fost penetrată. Te prefaci rănită și neînțeleasă și o dai în plâns. Pentru mentalitatea ei, maică-ta trebuie mințită fără remușcări. (numai dacă cumva s-a născut în pădure și a ieșit de curând în lume)
La final o să fie bine!

| OBEY a răspuns:

Nasol XD mai bine ii spui ce s-a intamplat si poate o sa fie mai blanda