| Eduardnwn a întrebat:

Buna! Am 14 ani facuti recent, am un penis de 16 cm si nu stiu daca va mai creste pentru ca a crescut la o varsta frageda mult, am 1, 70+ inaltime si 60 kg. Astept raspunsuri serioase si poate si sfaturi!

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu spun sa masori cuculetul cu rigla PESTE el, nu de la gaura fundului, si atunci vei vedea ca este mult mai mic. Uite aici:
https://imgur.com/BmKrsD3

Fii realist baiete, ca minciuna nu te ajuta cu nimic in viata!
De fapt, chiar nu ne intereseaza pe noi ca ai tu un cuc de 10 cm sau 20cm, asta vei vedea tu cand vei fii mare cat esti de capabil sa satisfaci o femeie, ca la anisorii astia doar la facut pipi il folosesti.

| Eduardnwn explică (pentru Violleta2022):

Dacă soțul dumneavoastră nu beneficiază de o asemenea performanta, nu trebuie sa va ofensați aici, eu v am cerut un răspuns serios. Țin sa menționez ca știu sa îmi masor "cuculețul".

| Violleta2022 a răspuns (pentru Eduardnwn):

Baitel, la 14 ansiori este practic imposibil sa-l ai de 16cm, fiind un cuculet inca in crestere, nefinalizat, deci mai taie din minciuna si masoara-l corect ca-ti furi singur caciula.
Tu esti atat de inca esti incapabil sa intelegi, ca nu pe mine ma afecteaza minciuna ta gogonata, ci pe tine, cand te vei dezbraca vreodata in fata unui medic sau a fetelor, atunci iese miunciuna la suprafata si atunci te loveste.

| Eduardnwn explică (pentru Violleta2022):

Bună! Am 15 ani acum. Eu sunt serios când spun ca este de 16 centimetri chiar dacă a mai crescut între timp. Nu pot înțelege de ce nu ma credeți, dar dacă nu va pot convinge nici nu îmi mai bat capul. Eu sunt foarte serios în legătură cu mărimea penisului meu și, da, l am măsurat corect. Dacă doriți a ma crede problema dumneavoastră, zi frumoasa!

| Violleta2022 a răspuns (pentru Eduardnwn):

Masurarea corecta se face PESTE cuc, nu dedesubt!
Uite aici cum se masoara corect:
https://imgur.com/BmKrsD3

Chiar nu ne intereseaza cati cm are cuculetul tau sau al altora, chiar daca obsesia ta te-a adus azi aici, sa te lauzi cu ceva ce de fapt te frustrreaza.
Nu-i nimic, nu trebuie sa fii disperat, te asigur ca-ti va creste cucul pana in jurul varstei de 16 ani, cand isi va inceta cresterea lui, asa cum studiile medicale confirma acest lucru.
Acum este vremea sa-l descoperi, invatand sa-l speli corect, zilnic cu apa calda si sapun, pe toata lungimea lui cat si prin falduri lui, fiindca secretiile eliminate de el impreuna cu urmele de urina, si polutiile nocturne pot irita organele sexuale.
Pentru 14 ani ar trebui sa ai alte preocupari mai frumoase decat obsesia unui cuc in crestere.
Bucura-te de viata, de joaca, de soare, de apa, de sport, de tot ce-i specific varstei tale si peste 3-4 ani sa fii preocupat de penis si folosirea lui in scopuri de reproducere sau placeri sexuale.

| Emilian65 a răspuns:

Da, mai creste pana la 16 ani.

| Goete a răspuns:

Creste, nu creste, vei acea mereu probleme din cauza marimii.
Pentru ca ti le faci tu.

winking bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Până la 17 mai creste maxim

| xXxXRazviXxXx a răspuns:

Grosimea contează. Dar atâta timp cât îl folosești doar la pipi, cum zicea și Violleta, mai contează?