| Andreea78999 a întrebat:

Buna! Am 14 ani,iar atunci cand ma masturbez nu simt decat ca ma gadil, ce as putea face?

17 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La 14 ani ce ai vrea sa simti? Vezi-ti de scoala. Ai tot timpul in față.

| ania a răspuns:

Sa nu te mai masturbezi.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi cazul sa incerci sa vezi ce e intampla si care vor fi senzatiile simtite, in cazul in care iti proiectezi peste vulva, labii si mai ales peste clitoris, apa calda din furtunul flexibil al dusului, dupa ce ai desurubat para de pe furtun. Succes!

| mihai69 a răspuns:

Să „studiezi" cum faci să „te gâdili" mai plăcut. Nu simți din prima plăcerea cea mare, trebuie ceva exercițiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ai putea face? Sa iti vezi de scoala, sa inceci sa rezolvi temele, si nu sa iti introduci diverse obiecte in vagin sa te ''gadile''. Ai 14 ani copilule, termina cu prostiile

| Andreea78999 explică (pentru anonim_4396):

Ti se parea mai normal daca eram baiat si postam intrebarea asta, nu?laughing

| Andreea78999 explică (pentru anonim_4396):

Vad ca masturbarea la fetele de varsta mea este o mare "nenorocire"laughing) imi fac si temele daca te frustreaza gandul asta laughing))

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andreea78999):

Deloc

| doctorandus a răspuns (pentru Andreea78999):

Corect: adolescentii cuminti se masturbeaza. Adolescentii neascultatori fac sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă chiar te gâdila, râdeai rolling on the floor

| antonix a răspuns:

Gadila-te ca poate o sa simiti ca te masturbezi

| smekeruldinbacau123 a răspuns:

Bag-o mai adanc

| Flo27ro a răspuns:

II foarte ok sa te gadile

| Andreea78999 explică:

Daca posta un baiat intrebarea asta, vi se parea mai normal :/

| Andreea78999 explică:

Ce sa le facilaughing) ei stiu ca raspunsurile astea nu ma ajuta cu nimic, insa tot le posteaza.

| sacmapl a răspuns:

Vino la mine