| anonim_4396 a întrebat:

Buna am 14 ani si 4 luni, sunt cu un baiat in varsta de 18 ani, de 1an si 8 luni, il iubesc foarte mult, si stiu ca si el ma iubeste,,, el vrea sa facem sex, si eu vreau, dar imi este frica, imi puteti da niste sfaturi? ce ar trebui sa fac, si ce consecinte ar urma? e prea deavreme pentru a intretine relatii sexuale?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.
Deci chiar imi pare rau pentru tine.
Respectivu baiat nu are cum sa faca doar laba cand " i se scoala vreo idee ", si va cauta o alta partenera daca chiar te iubeste si va face sex cu respectiva si va ramane si cu tine. PS : daca asta nu se intampla si acum.

Sex nu prea iti recomand, ca esti micuta si na, si " pustoaicele " de 17 ani se plang ca le doare si bla bla bla chatterbox.

Si daca voi chiar va iubiti, puteti sa o faceti.
Doar sa'l rogi sa fie tandru.
Consecinte pot urma daca nu foloseste prezervativ. Ramai gravida.
Dar eu iti sugerez sa te gandesti daca chiar iti doresti cu adevarat acest lucru, sau e dorinta lui, daca tie iti va fi bine, daca el o sa taca si nu o sa zica la nimeni, daca veti ramane impreuna, daca va fi mai multa iubire sau mai putina.

Eu sunt cu iubitul meu de 2 luni, a fost primul meu prieten acum 3-4 ani si acum ca ne'am impacat dupa ceva zile imi propuse sa intretin relatii sexuale cu el, nu stiu de ce naiba imi era frica, cred sa nu il pierd dupahee hee, si am mai asteptat un pic si inca un pic si cand am zis gata vreau, nu am regretat de loc aceasta decizie pentru ca a fost pur si simplu minunat pentru ca ne iubim sincer.
Daca chiar ati trecut prin multe, esti sigura de dragostea lui, incercati si aceasta metoda de a arata dragostea, succes xoxo :*:*:*.

PS : nu accepta sa faci sex fara prezervativ, nici nu il strange, nici nu il mananca nici nimic oh go on, sunt pretexte ieftine pentru ca ii place mai mult natural.

5 răspunsuri:
| Acaikus a răspuns:

Pai pentru varsta ta este cam devreme de obicei sunt d acord dar acum nu mai asteapta si u 1 an 2 si dupa aia poti sa-ti faci d cap din partea mea consecintele ar fi cea mai grava sa ramai insarcinata iti dai si u seamawinking dar totusi daca ai d gand sa faci sex nu stiu incearca sa il seduci cat mai bine ce pot sa-ti spunlaughing succes funda?big grin

| annakarenina a răspuns:

Daca tu nu esti sigura pe tine nu o face, risti foarte mult, risti sa iei boli cu transmitere sexuala, sa ramai insarcinata, iar daca cineva afla, baiatul respectiv poate raspunde penal pentru contact sexual cu o minora, si se poate considera abuz sexual, pentru ca legea, din cate stiu, spune ca este doar vina lui, nu si a ta. Risti si tu, si de asemenea risca si el. In plus, fiind minora, este considerat ca nu esti dezvoltata psihic si fizic.

| cristiaNN2 a răspuns:

Sigur ca nu e prea devreme pune-i un pezervativ sau ia-ti medicamente sa nu faci copii si suiete pe el si fa-o bine a si sa nu uit nu-ti fie frica in timp de obisnuiesti

| Coco_2522 a răspuns:

Pai e prea devreme pentru tine.ai timp toata viata pentru asta.asa ca mai bine lasa.)

| bimba_9049 a răspuns:

Gandeste-te bine ca ai abia 14 ani si el 18. sa nu crezi ca tot ce zboara se mananca. daca e insistent cu tine nu are rost sa iti incepi viata sexuala daca el chiar te iubeste nu te vrea neaparat la pa.
sfatul meu.