| HelpMePlease343 a întrebat:

Buna am 14 ani si as vrea sa stiu cum sa intreb o fata daca vrea sa fie cu mine?(si ce sa zic inainte?)plss help

Răspuns Câştigător
| secret_2599 a răspuns:

Deci te iei in vorba cu ea... nu conteaza cu ce motiv. La un moment dat intreab-o ceva de genu " Cu dragostea cum stai?" Normal daca e singura iti va raspunde cum te asteptai. Apoi exista 2 metode. ---1, 2 limba-n gat fara prea multa galagie sau varianta slow cu (Stii mie mi-a placut intotdeauna de tine dar mi-a fost frica sa o recunosc. Sa stii ca imi esti super simpatica si ai niste ochi frumosi. Crezi ca am vreo sansa sa te fac iubita mea?" Daca iti raspunde "Da" stii ce ai de facut daca iti raspunde "Nu stiu... poate". Spune-i "Imi plac fetele care se lasa greu de cucerit, chiar ma atrage lucrul asta la o fata." Si dupa te gandesti si iti mai incerci norocu si a 2-a oara laughing da-mi msg pe prv daca mai vrei vreo idee.

7 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

O intrebi pur si simplu. straight face tu esti baiatul, tu trebuie sa stii ce e de facut. rolling eyes

| girl_7489 a răspuns:

Pai mai inainte fa niste fapte romantice. fa-o sa-i placa de tine, si arata-i ca si ea nu tie indeferenta, apoi incerca sa te apropii de ea cu cit mai mult, si vei vedea daca iti permite inseamna ca o placi, fetelor nu-i prea place sa fie intrebate direct daca ii place de acest tip sau nu(spre exemplu mie) trebui singur sa intelegi acest fapt... Bafta

| ؤشقةثى a răspuns:

Salu stii trebuie sa spui ce tu nu poti fi nicio data, ori daca nu-s lucruri misto
sau spune-i lucruri frumuase de tine si chesti de ultima ora fetelor le place sa fi sincer dar nici prea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreab-o zi ca o placi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai simplu. Spune-i ca tii foarte mult la ea si ca ai dori sa fiti ceva mai mult decat amici... Zi-i ca ai niste sentimente profunde pentru ea... [ daca nu esti genul ] - Intreab-o daca ar vrea sa fiti impreuna pentru. ca zici ca ar fi mai bine asa decat sa fiti amici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floorhmm zii asa fa nebuna mea... vrei sa fii cu mine si o iei si inbrate poate asa castigi ceva rolling on the floor

| PiTiKu a răspuns:

Intai intreab-o daca te place. daca spune da invit-o la un suc, si atunci intreab-o daca vrea sa fie cu tine.