| justforfun_6805 a întrebat:

As vrea sa stiu unde sa scot o fata am 13 ani plss help!

Răspuns Câştigător
| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Prin parc,la un suc, la o prajitura(sa platesti tu), la un suc.dar mai bine sa va plimbati prin orashappy e mai frumos asa

8 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Ai putea sa o scoti la o plimbare sau la o pizza important e sa ii placa compania ta

| clauss a răspuns:

O plimbare in parculet, urmata de o prajitura cu un suc la cofetarie si dupa aceea condusa acasa, urmat de un pupic

| buburuza2 a răspuns:

Heii big hug eu am 13 anii si imi place sa merg la cofetarii, MC, KFC, Mall si mai ales sa ma plimb in parc cu o persoana iubita dar la fiecare persoanna difera || cea ce conteaza e sa fiti voi 2! (numai voi 2) si sa fie o admosfra deschisa :X || >big grin

| alexush a răspuns:

Nu conteaza unde o scoti frate. poti sa o scoti si in fata blocului la o samanta.imp e sa te porti foarte frumos cu ea, si ii vorbesti frumos si ce mai...sa fi tu...partea cu blocu si samanta mergea la mine cand aveam 13 ani.acum pentru voi merge un mall.mie imi place la kfs

| Daniella a răspuns:

La o inghetata, intr-un parc sa va plimbati linistiti, sau la o cofetarie.
La mec.ai multe optiuni happy

| Alecssa a răspuns:

La film, la mall, la bowling, la pizza, la MC, sa va plimbati prin parc etc. NoROCK!

| Ikutza a răspuns:

Eu am 13 ani, si locul cel mai bun pentru o intilnire este in parc sa va plimbati si sa discutati deschis, sa va cunoasteti mai bine.

| TheKrytos a răspuns:

In Mall, in parc sau la cofetarie