| anonim_4396 a întrebat:

am 14 ani si imi place un baiat big grin Deci el:
-se aseaza la aproximativ 10 cm distanta de mine pe banca, mereu langa mine big grin
-vine pe la mine sambata si duminica
-imi spune cateodata ca vrea sa imi spuna ceva important, dar cand il intreb ce este imi zice :altadata o sati zic... ok?
-ma intreaba mereu daca vrea sa mergem impreuna cu bicicleta
-a incercat odata sa ma prinda de mana dar m-am facut ca nu am observat
-ma apara si nu vorbeste urat cu mine...
si niciodata nu mi-a spus:vrei sa fim impreuna sad... oare ma place.nu am curaj sa ii spun te iubesc pentru ca poate el nu ma iubeste. va rog ajutati-ma sad

Si acum de ce cred ca nu ma place:
-La banchet nu a dansat cu mine ci cu alta fata...
-Nu mai petrecere timp mult cu mine...( m-a facut sa cred ca sunt plcitisitoare)
-Mia ranit sentimentele de 8 ori intr-o zi.
-Nu ma invitat la o petrecere...

10 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Eu cred ca te place, insa vrea sa te pastreze curata pana la maritis. big grin
Acuma serios, nu stiu eu bine ce se intampla, ceea ce cred eu este ca el este mai fustangiu, insa in privinta ta el simte ceva deosebit, ceva ce nu vrea sa distruga. thinking
Iubirea este o floare delicata, poti sa o uzi, sa o ingrijesti, dar multi calca pe ea cu bocancii. crying
Sa nu plang, sa nu plang, ditamai handralaul si devin sentimental. :p

| shtephie a răspuns:

Fii mai indiferenta si ai sa vezi ca te va cauta elwinking

| Marynna a răspuns:

SIGUR CA TE PLACE! Probabil nu ti-a spus ''vrei sa fim impreuna?" pentru ca tu nu i-ai aratat ca il placi.Eu cred ca ar trebui sa ii zici ca il placi si atunci totul e aranjat

Succes:*

| bOse a răspuns:

Arata-i ca il placi

| Ballet a răspuns:

Cred ca te place, dar e cam timid... si ii e teama sa faca un pas spre a fi impreuna cu tine, fiindca nu crede ca il placi. sa danseze cu tine la banchet ar insemna ca te place, si fel si sa stea doar cu tine sau sa te invite undeva. arata-i ca il placi fata a spune cuvintehappy

| Anahiteamo a răspuns:

Normal ca te place... intreaba-l daca te place si spune-i si u ce simti pentru el. sa stii ca esti foarte norocoasa daca ai un asemenea baiat langa tine. as vrea si eu. trebuie sa-ti inving

| Anahiteamo a răspuns:

Normal ca te place. intreaba-l daca te place si dupa aia spune-i si u ce simti pentru el. esto f norocoasa sa ai un baiat ca asta langa tine. vreau si eu. trebuie sati invingi teama. cu rusinea mori de foame. fii sigura ca te place si fa-ti curaj si du-te si spune-i ca il placi si ceea ce ezita sa-ti spuna e ca ii place de tine. intreaba-l ce voia sati zica si daca nu iti spune ii spui NU PLEC DE AICI PANA NU IMI SPUI.

sper ca ti-am fost de ajutorwinking
Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te place asta este sigur dar, ca unii băieți, se lasă agățat până la urmă întreabă-l dacă te place dar mai întâi spune-i ca îl iubești, Va funcționa baftă multă

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil el e mai timid. si din asta nu te-a spus. insa. probabil ca i place de tine. dar o singura intrebare: cand sa purtat mai urat inainte sau in prezent.,. exista si posibilitatea sa te fi placut.la timpul trecut

| blablablalba a răspuns:

Am uitat sa postez problemele care dupa mine nu cred ca ma place...acum editez