| AnonimusTeo123 a întrebat:

Imi puteti da un sfat? Este cineva pe care il cunosc de un 1an. De la inceput a vorbit cu mine si eram buni prieteni. La un moment dat cineva a facut o gluma cum el ma place. De atunci nu prea mai vorbeste cu mine.
Intr-o zi a vrut sa mergem sa ne dam impreuna cu bicicleta. Dupa i-am zis celul mai bun prieten al meu asta si el (cred) ca i-a zis si lui. De atunci iar a inceput sa stam si sa glumim, dar parca altfel. El se uita mereu la mine, dar cateodata nu ne salutam si vrea sa stea mereu langa mine in grup(de prieteni).
Oare ma place? Unii cred ca da.
DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Da, te place.

| Ami123 a răspuns:

Da sigur te place doar ca îi prea timid sa îti spuna asta. Si cred ca nu a mai vorbit cu tine în perioada aceea pentru ca îi era teama sa dea ochii cu tine si sa nu îl respingi. asta cred eu. Bafta!