| Ioana_2830 a întrebat:

Buna!happy Am 14 ani, si tocmai m-am despartit de prietenul meu, din cauza ca am fost copila, si foarte geloasa!sad Pe niste nimicuri! Si acum ma simt foarte prost, si imi e rusine sa il >>vad!:" ...Inca tin mult la el, si am sentimentul ca si el tine la mine, imi mai da asa uneori cate va semne cum ca ar tine dar uneori, dar de cele mai multe ori parca nici nu as exista! Nu stiu ce sa mai cred! Help. Dau fundoooi >:laughing love struck

Răspuns Câştigător
| LoveBlind a răspuns:

Spune-i si uh ``Buna! scuze pentru.(mrg atunci cand s-a intamplatbig grintongue)am fost cam copilaroasa si m-am suparat pentru niste prostii.Te rog iarta-ma``.mrg bafta!kiss

1 răspuns:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ce sa spun? Ai avut sansa ta...Doar priveste-l si zambeste-i,mai mult nu poti sa faci. Daca ai putea intr-un fel sa ii vorbesti,ar fi mai bine. Oricum,nu ai ce pierde, i-ai placut o data, nu? Minuni se intampla in fiecare zi! Mult noroc!