| anonim_4396 a întrebat:

Please, help me! crying. Ma simt foarte prost, si nu stiu de ce. sad. Simt ca e ceva neinregula cu tine.
Trebuie sa precizez ca nu e din cauza ca nu stau cu prietenii, sau ceva de genul sad.
Nu stiu ce s-a intamplat cu mine crying(. Cateodata imi vine sa plang.
Fundiitaa! crying((

Răspuns Câştigător
| Crissu3005 a răspuns:

Vei trece de etapa aceasta; incearca sa ai mai multa incredere in tine, gandeste-te la ce calitati ai, daca nu iti trece nimic prin cap ai putea chiar sa iti intrebi prietenii. Oricum acest sentiment trebuie sa fi pornit de la ceva.Intrebarea e de la ce anume?

| anonim_4396 explică (pentru Crissu3005):

Da. Scuze am uitat sa pun intrebarea. sad.

| Crissu3005 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu imi pari genul de persoana lipsita de calitati.Mie nu imi pari prost deloc, insa nu ai deloc incredere in tine si asta e rau. Oricum nu e bine sa devii genul de persoana care isi plange de mila.