| izsz a întrebat:

Imi e mare dor de prietenul meu de care m-am despartit, de fapt el de mine din cauza ca da bacul, e foarte stresat si mi-a spus ca acum nu are timp de o relatie si ne putem impaca din nou la vara. Eu nu l-am inteles, i-am spus ca o putem lasa mai moale dar a zis ca nu avem cum ca el tot la mine se va gandi. Eu am fost nebuna, nu l-am inteles, el s-a suparat, ne-am certat. Acum nu vorbeste cu mine deloc, ne-am separat total, am tot incercat sa vorbesc cu el, dar vorbea foarte, foarte sec. Acum imi e foarte, foarte dor de el, a trecut aproape o luna, dar tot la el ma gandesc, chiar am tinut la el si si el la mine si inca mai tin. Mi-a spus ca sunt o copila, ca nu stiu ce e aia o despartire si ca acum am terminat-i definitv si blabla. M-a dat de la prieteni din cauza ca prietenele mele au facut misto de el, dar mi-am cerut scuze, mi-a dat si unfollow pe insta, deci nu pot sa cred. Ne-am indepartat foarte mult, imi e dor de el, citesc conversatii vechi, simt ca innebunesc..va rog ajutati-ma.ce sa fac, il iubesc.dar am gresit ca nu l-am inteles de prima data.

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Este dreptul tau sa-l iubesti mai departe, dar nu poti avea aceeasi pretentie si de la el. Relatia voastra nu mai exista.