| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 ani.Am si eu o intrebare.Dar o sa incep cu inceputul.In statie m-am cunoscut cu un baiat, m-a intrebat cati ani am si daca am prieten.Mi-a cerut numarul de telefon.Am vorbit ceva la telefon,a spus ca ar vrea sa ne vedem, sa ne cunoastem mai bine.A stabilit sa ne intalnim seara, cand avea timp.Am acceptat, dar faza e ca el e cam borfas si golan din cate am vazut sad.Mi-a spus ca s-a lasat de liceu..cand l-am intrebat cati ani are mi-a spus ca 16 ani desi el are inceput de barba si pare de 18 ba poate chiar mai mult.Mi-a replicat inapoibig grinar varsta nu conteaza, nu? Asta m-a pus pe ganduri.Nu vreau sa cad pe mana unui pedofil..Ne-am plimbat cateva ture prin cartier, imi pupa mana din cand in cand, ma pupa pe buze.Am zis ok, poate asa crede el ca sa se procedeaza la prima intalnire.M-a condus pana la scara.Eu stau la parter.Am mai stat un pic pe scara cu el si am vorbit.Eram singura acasa,parintii mei erau plecati, oricat de mult imi doream sa nu aduc in subiect ca parintii mei sunt plecati si ca sunt singura acasa, a vazut ca la mine in casa nu este aprinsa nicio lumina si am fost nevoita sa ii spun adevarul.Incerca sa ma manuipuleze,sa vina la mine.Lol? Dar eu nici macar nu-l cunosc, imi spunea ca nu facem nimic.Dar nici nu se punea problema pentru ca nici moarta nu-l primeam in casa, ca sa pot sa scap de asta si sa nu ma mai frece la cap I-am spus alta data.Am stat ce am stat si i-am spus ca e timpul sa ma duc in casa.Ne-am luat la revedere,m-a luat in brate,mi-a spus ca i-a facut placere sa ma cunoasca,a inceput sa ma sarute si spre surprindere mea a inceput sa imi puna mana pe fund si sa ma stranga, sa ma pipaie, lol.Eu eram ceva gen:Really nig*a? Si l-am impinsa, incercam sa scap din bratele lui.I-am spus noapte buna si am plecat.Ieri am mai avut o intalnire, ne-am plimbat prin mall, mdea. ceea ce m-a deranjat ieri si ceea ce mi-a dat un semnal de alarma a fost propozitia pe care a scos-o pe gura:Abia astept sa faci 18.Nu stiu ce sa mai fac,sunt confuza,sa nu-i mai raspund la telefon? S il refuz? Azi m-a sunat sa iesim pe afara, iar eu i-am spus ca am de invatat si nu stiu daca ies.Mi-am adus aminte ca ieri mi-a spus:Ce ai avut aseara, iti era frica de mine? Nu iti fac nimic. Ajutati-ma va rog.

8 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Daca tu tii la copilaria/inocenta si binele tau, scapa de el imediat!
Este mai mare ca tie, esti naiva si inocenta si el cauta sa obtina ceva de la tine.
Rau ai facut ca i-ai dat numarul tau, ca stie unde stai si ca i-ai acceptat sa te sarute din prima si sa te pipaie!
SCAPA DE EL PANA NU AI SA REGRETI!
Sarbatori fericite happy

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Hahaha ce imi place cum te joaca pe degete baiatul asta, cred ca cum a ajuns acasa a facut o criza isterica de ras rolling on the floor fetito baiatul ti-a demonstrat clar ca vrea sex, tu vrei sa-i oferi sex? daca nu, nu-i mai raspunde la tel si rupe contactul cu el foarte simplu.

| Wihox a răspuns:

Eu nu stiu cum suporti mizerii din asta. I-ati inima in piept si dai eject. E clar ca vrea doar sa te f*ta. Poti sa gasesti un baiat serios daca chiar vrei sa faci asa ceva, nu un borfas d-asta. Ce fel de om crezi ca e unul care s-a lasat de scoala. Incearca sa scapi de el cat mai repede. Mai bine sa vorbesti cu ai tai in caz ca o sa ai probleme cu el. Ai tai o sa inteleaga. Daca vezi ca face figuri vorbeste cu tatal tau si ii spui doar ca umbla dupa tine si o sa rezolve el. Mult succes si ai grija cu cine iesi.

| Emilian65 a răspuns:

Atentie mare, sa nu te lasi dusa de nas de un asemenea baiat.

| R0R0 a răspuns:

Eu cred ca te-a mintit.Ca are mai mult decat 16 ani.Si mai cred ca vrea sa intretina relatii cu tine.Cel mai bine e sa te distantiezi de el.La urma urmei, nu il cunosti.

| Voidwithin a răspuns:

Doar prin descrierea lui mi s-a facut greata...
Tu ce crezi ca ar trebui sa faci?

| FataȘarpe a răspuns:

Oamenii de genul sunt periculosi. E bine ca nu ai fugit de el direct. Cum ar face multe fete fiindca ar prinde initiativa. Spune-i ca iti place alt baiat. Desi ar fi sa minti. Si daca chiar vrea sa iesiti iesi in grup cu cativa prieteni.
Dar ar mai fi o chestie. Faza cu scoala e naspa. L-ai intrebat cu ce se ocupa? Este posiibil 30-40% sa fie un simplu tip. Ce te place si nu vrea sa te sperie cu varsta. Dar restul proceentelor determina faptul ca este un simplu barbat. Adolescent. Care ori e la facultate si te-a mintit ori chiar s-a lasat de scoala si se joaca cu tine. Astfel de goani merg la fete de 15-16 ani incercand sa le cucereasca sa le cada in plasa.
Ai grija. Fi prudenta... Dar nu ii arata ca iti e frica si nu fi timida. Asta il atrage.

| WorldFullOfShit a răspuns:

Umm,știi deja care E realitatea. Din descrierea pe care i-ai făcut-o mi-am dat seama că știi deja ce trebuie să faci. Dar... încă nu știi TOT despre el, încearcă să ai o relație cu el, să îl cunoști mai bine. Și atunci probabil că vei află ce dracu se întâmplă cu el.