| Pufulet03 a întrebat:

Hei... deci, a inceput cu un baiat de 19 ani (eu am 14) care tot venea la mine la clasa si nu ma lasa in pace : ma lua in brate ma tot pupa pe obraz etc. Am inceput sa vorbim pe facebook si intr-o seara am primit un print de la o prietena cu conversația lor in care el zicea ca tine la mine, el nu stia ca eu am aflat ca tine la mine asa ca am tot continuat sa vorbim. Dupa ce l-am cunoscut mai bine si am descoperit ca e un tip chiar de treaba am inceput sa tin si eu la el mult, dar azi dimineata mi-a spus ca s-a plimbat singur la 1 noaptea cu masina prin comuna si din vorba in vorba a spus ca s-a plimbat cu prietenii de fapt. De ce credeti ca ar fi mintit? Tin sa mentionez ca tinem unul la altul mult cu toate ca nu ne spunem direct.

1 răspuns:
| Bianca1001Bia a răspuns:

Mai are importanta cu cine s-a plimbat? e clar ca era retinut de la inceput sa iti spuna ca s-a plimbat cu ei, daca vrei sa nu il pierzi eu zic sa ai incredere in el pana il prinzi tu cu mata in sac...