| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 ani. de curand am fost la prietenul meu acasa si am baut niste sampanie. M-am ametit putin si pentru ca ai lui erau plecati am inceput sa ne sarutam si sa ne dezbracam unul pe altul. Nu dupa mult timp a incercat sa ma penetreze dar i-am zis nu si s-a oprit. m-a mai sarutat apoi cum eram intinsa pe pat a venit la marginea patului si si-a pus penisul pe buzele mele si apoi a impins-o printre buze si i-am facut 2-3 minute sex oral...m-am oprit din ce faceam si m-am imbracat si i-am zis ca trebuie sa plec. M-a rugat sa mai continui putin dar i-am zis ca data viitoare. in seara asta mi-a spus ca maine e singur si ar vrea sa continuam. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Sa nu mai bei sampanie, in primul rand.
Si sa nu mai mergi la el acasa cand e singur, asta in cel mai important rand!happy
Daca la 15 ani te trezesti cu asemenea "surprize" pe buze, ar trebui sa te intrebi unde te vei afla la 18 ani, la 28...
Sexul nu e o joaca interesanta de copii,e joaca oamenilor mari,cu discernamant si oricat de incitant si placut pare,si primejdiile sunt pe masura!
Sper sa nu te regasesc pe site cu vreo postare de genul "am facut sex, e posibil sa fiu insarcinata" sau "ce e pastila de a doua zi"!
Sper!
Ai minte, ai creier, de ce n-ai incerca sa le si folosesti, inainte sa te foloseasca altii pe tine?

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru greece12):

Cred ca ala a pacalit-o ca penisul lui este strugurel sau luciu de buze de a ajuns sa ii "rasfete" buzele rolling on the floor

| Alison95 a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Exactlaughing

34 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Vorbeste cu parintii tai si anuntati politia. Actul sexual cu un copil de 15 ani se numeste viol si exista si circumstante agravante faptul ca ti-a dat alcool, ceea ce inseamna ca si-a premeditat violul. E important sa anunti politia, pentru ca sa nu mai nenoroceasca si alte fetite cum a facut cu tine

| MihaelaOtilia a răspuns (pentru Brigaela):

Nu pot anunta politia. Cum as putea sa ii zic asa ceva mamei mele? Nu vreau sa stiu ce mi-ar face sad

| Brigaela a răspuns (pentru MihaelaOtilia):

Atunci vei continua sa fii violata pana te vei hotari sa iei masuri. Nu cred ca un adolescent normal isi minte parintii. Nu cred ca un barbat normal violeaza fetite bete de 15 ani. Probabil va mai suferi si alt copil din cauza lipsei tale de responsabilitate si a pedofiliei violente ed care da dovada acest nemernic.

| mona a răspuns:

Daca iti doresti sa continui atunci fa-o

| Amelya02 a răspuns:

Pfff. ce parere va avea baiatul despre tine? Ca esti o curvulita in devenire, si va spune si altora. Respecta-te fata draga, ai 15 ani. Nu te mai imbata ca proasta, nu te mai duce la el acasa. Practic desparta-te de el ca te foloseste ca pe o carpa, daca ar fi tinut la tine nu ar fi facut asa!

| florg78 a răspuns:

As zice ca e cam prematur sa faceti din astea, cei drept a face dragoste e divin dar totusi e putin cam devreme

| WillWright a răspuns:

Sa-ti dai cu ceva in cap!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ala ii un afemeiat si un depravat! Refuza-l, pentru ca nu te va pretui la adevarata ta valoare. Stiu ce zic. Lasa-l in colo.
Zi-i ca nu esti pregatita si ca, daca te iubeste te va intelege si nu te va forta, caci altfel inseamna ca vrea doar sex de la tine.
Nu ceda, in niciun caz!

| Jυsтℓσяγ a răspuns:

Felicitari, official esti o alta m.u.i.s.t.a proasta! sper sa te simti bine in pielea ta

| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Smecher baiatulaughinglaughinglaughingteo imbatat si teo pus la orallaughing

| ДdД a răspuns:

Daca tu vrei sa continuati, puteti sa o faceti, daca nu iti doresti acest lucru atunci nu! E alegerea ta nu a noastra!

nb!

| Anonim187 a răspuns:

Fetele adora sexul oral, dc nu te adaptezi si tu happy

| adyii a răspuns:

Sa i zici ca nu ai stiu ce faci si ai plecat lasa spuni ca ai uit ce ai facut si nu mai vrei sa faci si ca nu esti pregatita

| adyii a răspuns:

Adrianuseri idd de mes daca vei sa vb

| Anonim187 a răspuns (pentru adyii):

Frate tu din ce lume vi? daca ai avea o vecina ca fata asta si ar veni peste tine sa fac sex cu ea tu i-ai da sfaturi ca nu e bine ce face rolling on the floor))))))))))))))))))))))))))) incurajeaz-o frate ca poate e vecina ta sau chiar a mea laughing

| Spartanul07 a răspuns (pentru Anonim187):

Corectlaughing))

| izabelaAna a răspuns (pentru Anonim187):

laughing) hmm... ce glumet esti laughing

| Anonim187 a răspuns (pentru izabelaAna):

Eu glumet, tu poate esti frumoasa... whistling

| adyii a răspuns:

Ce are de ce sa faca daca ia nu vrea ce te obliga cineva

| Ivaaa a răspuns:

Ce sa zic peste 1 an o sa fii expertalaughing) tini-o tot asa!laughing)

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru Ivaaa):

Sa nu exageram...intr-o luna deja devine instructoare!

| Ivaaa a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Poate am exagerat putinlaughing)

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru Ivaaa):

Putin mai mult big grin

| geogen a răspuns:

Uau,nu! eu zic ca trebuie sa pui capat relatiei,nu mi-se pare corect ceea ce face el,in primul rand nu e frumos, daca vroia asa ceva trebuia sa te intrebe si sa stabiliti voi daca e momentul, prietenul meu iti zic din experienta, nu ar permite asa ceva! da asta al tau sa ti-o aduca asa la gura! Vai, avand in vedere ca esti si foarte mica.Cati ani are el?

| Adriana007 a răspuns:

Serios..nu inteleg. ne intrebi pe noi ce sa faci? noi daca iti spunem acum sa te duci la el acasa si sa faci toate pozitiile din kama sutra tu le faci?laughing Daca tu vrei sa faci.fa-o. daca nu spune-i ca a fost o greseala si gata.

| Adriana007 a răspuns:

Si eu la 15 ani ma jucam alergata pe culori in fata blocului si sotronul. doamne. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| lovelz a răspuns:

Eu zic sa nu o faci pentru ca apoi te ia drept tarfa. ttoti vor rade de tine si nu asta vor vrea de la tine.,,

| MargineanMadalina a răspuns:

Fata trezeste-te la viata ai abia 15 iti vei strica intreaga vviata daca te lasi de acum el e primul dar asa incepe dupa ce va despartit va spune si la alti ca te-ai culcat cu el dupa toiti vor abuza de tine... faci cum vrei e doar un sfat sper sa iei decizia corecta

| KingDark a răspuns:

E nebun?!?! ma fratilor saraca fata nu cred ca mai stia ce sa faca cand primea atata penis pe la buze si el ii propune pe alta data? sa mor eu si fata are doar 15 ani! ce naiba e obsedat de sex sau ce dracu?