| deea_2375 a întrebat:

am 15 ani iar prietenul meu are 16.suntem virgini amandoi si am hotarat sa o facem. el este pregatit in totalitate, dar eu nu sunt prea sigura pe mine. dar il iubesc si simt ca el este potrivit pentru lucrul asta.[si el ma iubeste]el mi-a spus ca la primele2-3 introduceri o sa o facem fara prezervativ pentru ca trebuie sa se dexvirgineze si el. apoi o sa o facem cu prezervativbig grin.cum ar trebui sa procedam? care pozitie ar fi potrivita?[nu vreau sa-mi spuneti sa nu o fac ca sunt prea mik.stiu bine asta.] plss.niste sfaturi.ideihappy cum ar trebui sa ma comport eu? dar el? mersi.pa[am mai pus odata intrebarea, dar nu am fost destul de clara:d

8 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu o face fara prezervativ ca si el e incepator si poate ejacula in tine mult mai repede decat crede!

Protejeaza-te ca sa nu te auzim pe aici cu cerere de sfaturi pentru pastila de a 2 a zi!

Daca tot crezi ca e momentul sa o faci, macar fa-o cu cap!

| cossmy a răspuns:

Nici macar prima penetrare sa n'o faci fara prezervativ. Prezervativu' e sfantwinking...si e si cea mai sigura metoda de protectie: te protejeaza impotriva BTS'urilor, infectii sau vreo sarcina nedorita, mai ales ca daca nici el n-a facut'o niciodata se va termina in maxim 2 minute, poate chiar fara sa simta fiindca va fi ffffff excitat(iti spun din proprie experientabig grin). Si nu in ultimu rand, s'ar putea sa nu reusiti sa o duceti pana la capat din cauza ca pe tine e posibil sa te doara foarte tare(sau poate chiar deloc, depinde). Si faza cu dezvirginizatu lui, te "rezolva" pe tine cu prezervativ si pe urma, daca vrei sa risti il lasi si fara. Pozitia cea mai buna cred ca ar fi fata deasupra. Asa poti sa controlezi tu penetrarea, ritmul si tot. Acum succes si sa ne tii si pe noi la curent cum a fostwinking

| Sigmund a răspuns:

Daca esti decisa sa te daruiesti lui, sper sa o faci din dragoste, pentru ca daca nu, nu va avea nici un sens.Pentru ca inca sunteti minori amandoi este necesara folosirea unor metode de contraceptie cum ar fi diferitele pastile, prezervativele pentru a preveni boli grave precumsida, dar si pentru a preveni o sarcina nedorita, la care in ca sigur nu esti pregatita.Succes!

| vasiledumitru a răspuns:

Corect, nu trebuie sa-ti spunem sa nu faci sex, insa atat iti zic ca daca faci sex nu o sa te mai bucuri de viata cum te bucuri acum, nu o sa mai razi asa cum faci acum, mancarea nu o sa mai fie la fel, pentru ca e pacat sa faci sex fara sa fii casatorita religios. Dar faci cum vrei, vrei sa fii fericita 2 minute si apoi sa-ti fie rusine de tine si de ce ai facut, sau vrei sa fericita in continuare si sa nu faci sex, sa fi fara remuscari. Domnul sa te ajute

| Puffulets ♥ a răspuns:

Hmm. Trebuie sa folositi prezervativul din prima pentru ca atunci cand o faceti prima data e necesar! Pentru ca se v-a termina fara sa stie. Aveti grija! Cea mai potrivita pozitie e tu pe spate si el peste tine.happy Aveti grija! Incepeti usoooor de tot ca sa nu te doara! Incepeti cu sarutari pe gat pe burtica pana o sa fiti aman2 excitati la maximblushing si atunci e momentul perfect! Protejati-va! Succes:*

| adrian88_9398 a răspuns:

Mie imi plac fetele faina...sexy.Trebuie sa fii ca o pisica...rrarr!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti un copill la 15 ani si iti arde de sex, stergeti-va mucii apoi sa intrati pe site-urile astea, daca v-ar auzi parintii... a innebunit lumea, ar trebui sa mancati o mama de bataie ca sa nu va mai ganditi la sex la varsta asta, nici macar nu sunteti bine dezvoltati si nu e va rusine, daca voi faceyti sex de la 13 ani sau 15 ani inseamna ca pe viitor copii vostri or sa faca de la 5ani. PACAT CA LUMEA MERGE DIN RAU IN MAI RAU OAMENI BUNI.

| dana_8812 a răspuns:

Da adevarul e ca sunteti foarte mici nu ar trebui sa o faci, o vecina de-a mea asa a patit tot ii spunea ca o iubeste iar dupa ce a facut dragoste nu au mai fost impreuna,, baietii sunt profitori,,