| biiiannca a întrebat:

eu cu prietenu meu suntem amandoi virgini si ne-am gandit ca a venit timpul sa o facem..insa nu stiu eu ca fata cum sa comport si daca ar fi bine sa iau si eu pe langa prezervativ anticonceptionale? fundahappy

10 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Buna.
Daca vrei vorbim prin mesaje despre treaba asta.

| biiiannca explică (pentru Amelya02):

Ok amelyahappy

| biiiannca explică (pentru Amelya02):

Nu pot vorbi cu tine prin mesaje ca sunt membru junior.happy pentru amelya

| nicolae26 a răspuns (pentru Amelya02):

Buna

| Hash001 a răspuns (pentru Amelya02):

Pai scrie aici poate si altcineva mai vrea sa stie.

| Amelya02 a răspuns (pentru biiiannca):

Iti trimit id-ul meu atuncihappy

| biiiannca explică (pentru Amelya02):

Trimite-l happy

| Amelya02 a răspuns (pentru biiiannca):

Ti-am trimis mesaj cu id-ulhappy

| biiiannca explică (pentru Amelya02):

Amelya intra cand poti pe mess

| mirelushhh a răspuns:

Prezervativul este fffff bun (si pentru o sarcina nedorita, dar mai ales pentru impiedicarea transmiterii bolilor)
Nu este necesar sa mai iei si anticonceptionale (in cazul in care se rupe prezervativul, exista si pastila de a 2 a zi)
Iar cand o sa vina momentul ai sa stii cum sa te comporti, vine de la sine
Important este sa fiti atenti (mai ales ca si el este virgin si nu stie cum sa se comporte cu tine-sa nu te doara)