| vlad_9534 a întrebat:

Am 15 ani si am marimea penisului de 9-10 cm(in erectie), e normal? mentionez ca sunt inca virgin. Am auzit ca marimea normala la varsta mea este de 14 cm, acum nu stiu ce sa mai cred

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Mai are inca vreo cinci ani sa creasca pana la media de 12-14 (cica asta ar fi). Si chiar de ramane asa, sa stii tu sa-l folosesti, ca daca inveti ce si cum sa faci cu el, va fi mai bun decat unu de 20cm.winking
Spor! Si nu mai fi asa obsedat sa pui rigla pe el...

109 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are nimic daca e asa...doar nu o sa iti zica o fata vezi ca ai penisul cam mic totusi sunt 10 cm. Eu am 15 ani si 16 cm marimea penisului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu tot am 15
si 15 cm
virginitatea mi-a pierdusem pe la 13-14

| Suntbaiat123456789 a răspuns (pentru anonim_4396):

@Anonim, câte minciuni mai scrii pe site-ul acesta? Odată te cheamă Roxana, altădată te cheamă Mihai sau Andrei altă dată te cheamă Andreea și acum spui tot felul de minciuni. Opreștete altfel îți raportez contul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dude! am 12 ani si il am de 14 cm rolling on the floor) frate esti varza un sfat asculta parazitii "Ai penisul prea mik sa tufi freacate de covor"laughing)rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 15 ani si la maine are 17 cm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu la 13 ani o am de 8/9...si grosime cat cuprinde casa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu stiu la mine e de 15

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am de 14 cm fix deci e binebig grin dar am si o intrebare... dc cand mie "moarta" se trage in "scoica"?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai 15 ani, 9-10 cm (in erectie)?! Wtf?! Eu am 14 si am 17-18 cm tongue, daca ma gandesc mai bine, puteam sa iti fiu tatatonguerolling on the floor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 14 ani si marimea de 14 cmbig grin o sa-ti creasca dar da e cam mica pentru 15 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol am 11 ani si il am de 10. 5cm cam mik pentru varsta ta da o sa-ti creasca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dead si eu am 14 ani. si eu am si eu de 12-13 thinking dar neah nu stau cu rigla pe ealaughing ultima data am masurat-o acum 2-3 luni si aveam 12-13 cm (Aveam 13 anilaughing ) deci neah nu`ti bate capuoh go on eu zic ca ajunge pentru acum o sa iti creasca happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu o amde aproape 14 in erectie si inca n-am 15 ani impliniti dar depinde de cum se dezvolta fiecare organism.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal frate eu am 15 ani sunt de seama ta si marimea penisului meu este de 16 ccm jumate cam asa... este normal?laughing) dar la tine este cam mic frate fa comparatie 16 cm cu 10 laughing si sunt si virgin tongue si am un vecin care are 12 ani si are penisu de 11 cm tongue happy nu stiu de ce nu stiu daca e normal la varsta ta esti impotent laughing frate du-te la control si ia-ti pastile de crescut penisul ( viagra) ...etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A sa-ti creasca inca. da tu al virsta de 14 ani caite cm avea penisul tau?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu fi ingrijorat, eu am 14 ani si penisul meu 11 cm.nu dispera mai este timp sa creasca si al tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ma duc la doctor ca ma ustura cand trag pielea in jos
ma duc la un doctor?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fate femeie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am o problema eu am tot 15 ani si am penisu de 17 cm (va arat si poza) si nu stiu ce sa fac oare va mai creste?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistit Vlad, am citit intr-o revista ca un penis de 12 cm poate satisface orice femeie, si bai carnatilor ce va laudati ata ca aveti voi 17 cm la 15 ani, bat pariu ca sunteti niste labagii care stau pa redtube.com si navati fete sa impresionati pafara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 15 ani si o am de 15 cmwinking deci nu stiu ce sa zic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu la 13 ani am cam 10 cm in lungime.circumferinta nu am masurat-o, dar cred ca am cam 5 cm. E bine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vlade cam mica... si eu am 15 ani si o am de 17-18cm(in erectie si n-am **** nici o fata.) la ultima masurare adica acum 1 luna. nu stau cu rigla pe ia ca nare rost... ''Stai linistit Vlad, am citit intr-o revista ca un penis de 12 cm poate satisface orice femeie, si bai carnatilor ce va laudati ata ca aveti voi 17 cm la 15 ani, bat pariu ca sunteti niste labagii care stau pa redtube.com si navati fete sa impresionati pafara'' pai normal noobule. cum vrei s-o ai mare daca n-o freci straight face eu sincer fac laba aprox 5-6 ori p saptamana. de-aia e asa mare. si cine nu ma crede sa-mi dea add sa eu arat dar pe urma eu bag si in gatwinking
un sfat: cand esti singur acasa intra pe pornhub sau pe orice care iti arata filmulete cu din astea minore sau daca nu esti singur freaco-n cada cu dusu cu apa calda la cat de fierbinte suporti tu pe pl (pl mea suporta temp mai mari decat incheietura maini) si asa o faci mare de 20cmwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai calm frate ca nu conteaza marimea...oh go on eu am 16 ani si o am de 16-17 cmhappy si nu s-a plans nici o fata de marime important este sa fi cat mai fresh in zona penisuluiwinking sa nu simta fata caci candestelaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 13 ani si il am de 15(in erectie)big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai calm omule nu conteaza c cred altii si c crezi u

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal, eu am 15 ani si marimea penisului meu este de 16 cm, cred eu are prea mica big grinlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 14 ani si in erectie de 9 cm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti laba mai des...cred ca functioneaza...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am tot 15 ani si am marimea penisului de 20 cm (in erectie). Asa ca mai ai pana ma ajungi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am tot 15 ani si am marimea penisului de 20 cm (in erectie) .Asa ca mai ai pana ma ajungi.