| vlad_9534 a întrebat:

Am 15 ani si am marimea penisului de 9-10 cm(in erectie), e normal? mentionez ca sunt inca virgin. Am auzit ca marimea normala la varsta mea este de 14 cm, acum nu stiu ce sa mai cred

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Mai are inca vreo cinci ani sa creasca pana la media de 12-14 (cica asta ar fi). Si chiar de ramane asa, sa stii tu sa-l folosesti, ca daca inveti ce si cum sa faci cu el, va fi mai bun decat unu de 20cm.winking
Spor! Si nu mai fi asa obsedat sa pui rigla pe el...

109 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 13 ani si un penis de 15-16 cm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut si eu am 15 ani si al meu la erectie este de 13, 5 cm ca nu iti va creste pana pe la 20 de ani uni se dezvolta mai greu. Dar totusi raspunde-mi la o intrebare :Esti putin implinit? (adica grasut )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune fieru de calcat pa ea sau leag-o de camiomrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E destul de normal am 12 ani si am penisul de 8cm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 14 ani si 14 cmin erectie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il am de 15 cm.cred ca e bine!

| cizdix a răspuns:

Lol...normal ca e mic baiete, eu il am 13 in stare flasca si 19 in erectie si am aceeasi varsta ca tine

| AnONimmuu a răspuns:

Eu am 12 ani si e 6-9 cm

| AnONimmuu a răspuns:

Am 12 ani si o am de 6-9

| kent8dex a răspuns:

Vlade au am 14 ani fac acu 15... si penisul normal la varsta ta ar trebui sa fie de in jur de 14-15-15 cm in ecretie ...crede-ma.winking

| kent8dex a răspuns:

Vlade am si eu imd 15 ani si iti zic ca la varsta asta normal penisu ar trebui sa fie intre 14-15-16 cm in ecretie...acum vezi si tu.

| kent8dex a răspuns:

Nu-ti fa griji. o sa creasca eu am imd 15 ani si am penisu intre 14-15 cm... O sa mai ai timp pana cand sa-ti creasca.nu te mai stresa

| Unkown_3483 a răspuns:

Ba nu fi prost! e normal aproape big grin! Eu am 15 ani si o am de 15 in erectie big grin

| number1 a răspuns:

Nu-ti fa griji totul e ok

toate la timpul lor

| endy a răspuns:

Ba zi mersi ca e asa laughing **** si asa il am pe un prieten de 16 ani si o are de 6 cm

| DeepSouL a răspuns:

Auzi eu am 14 ani si o am de 15cm dar faza e ca de 10-14 cm e perfect la varsta ta...m-am documentat big grin ca daca o ai prea mare cu cine o mai pui? cu Yety? laughing))) BAFTA

| Vinulescu_Adelin_1970 a răspuns:

Hahaha! Am 13 ani si penisul meu ajunge lejer la 13 cm

| alynutzu_9581 a răspuns:

Vlad da add la id asta te rog alyn_20092003smug