| vlad_9534 a întrebat:

Am 15 ani si am marimea penisului de 9-10 cm(in erectie), e normal? mentionez ca sunt inca virgin. Am auzit ca marimea normala la varsta mea este de 14 cm, acum nu stiu ce sa mai cred

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Mai are inca vreo cinci ani sa creasca pana la media de 12-14 (cica asta ar fi). Si chiar de ramane asa, sa stii tu sa-l folosesti, ca daca inveti ce si cum sa faci cu el, va fi mai bun decat unu de 20cm.winking
Spor! Si nu mai fi asa obsedat sa pui rigla pe el...

109 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci am inca 13 ani, mai am o luna pana la 14 ani si o am de 15. 2 cm straight face
stai relax.creste cu timpu!
da vezi ramai virgin pana creste ca te faci de caca laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei eu am 11 ani si am penisul de 12 cm sa stii ca e bine cat o ai tu da eu sunt gay si de aia imi fac probleme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Putin mica.prietenu meu (14) o are de 16cm, iar fostul(15) o avea de 13cm, asa ca difera mult.la toti baietii care i-am vazat ii alfel, marimea, grosimea, culoarea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai da koae o laba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bine si de 9-10 cm ea are destul timp sa se dezvolte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bhai fratioare nu conteaza lungimeaa eu am 15 am si nu mai sunt virgin de un an si am 14 cm si crede-ma ca daca stii poti satisface o gagica si cu 5 cm oricum o sa creasca...
sperlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa sex si o sa se dezvolte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Vladbig grin Ma numesc Alexandru SI de cand fac sala Am luat 1. 5 cm in lungimebig grin! Vreau sa-mi dai add la ID bayathdedorobanti sa-ti explic cate ceva!
1 Vreau sa stiu ce greutate ai!
2 Vreau sa stiu cat iti doresti sa o ai mai mare!
3 Daca o ai amre s-ar putea sa fie un dezavantaj! Pe fete sa le doara si sa nu poti sa faci nimic!
4 :La fete vaginul nu depaseste de 10 cm! asa ca poti satisface o fata!
5 Astept sa-mi dai add pentru a discuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vlad, ca medic urolog iti dau un sfat foarte simplu, o tai si te faci gay

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga vlad si eu am 15 ani si am penisul de 19 cm in erectie si 9 in stare flasca. o fi bine? mentionez nu mai sunt virgin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 15 ani si 17 cmwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mha...au la 11 ani o am de 10 cm... ii bun?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate si eu am marimea penisului tot la fel ca la tine decat ca eu am atat cand nu e in erectie oricum vezi ca marimea penisului creste cu un cm pe an pana la 20 de ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 15 ani si o am de 14 cm dar oricum o sa iti kreaska si tie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce inaltime ai? conteaza si inaltimea eu am 14 ani 1 m 58cm si am 17 cm la...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate nu stiu ce sa zic.eu de ex am 15 ani...si il am de 10 cm asa normal.in erectie nu stiu ca nu mi-o masor laughing... dar stai calm o sa mai creasca oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 15 ani si o am de 16 cm stai linistit iti creste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai ma ca te invat eu : leaga o greutate de penis (cam 5 kg) o ora pe zi si in 2 saptamani te stergi cu ea la fund rolling on the floor)...hai mai termina cu prostiile astea. du-te si citeste o carte nu sta toata ziua cu rigla pe penis, pana 18-19 tot a sa creasca...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti si tu laba mahwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah o ai mica! eu am 13 ani jumate si o am de 14 si nu e mare un coleg de la mine din clasoa o are de 17:O

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 14 ani si o am de 22 cm si 15 grosime laughing laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 11 ani si am penisul de 11 cm cand e moarta cand e sculata am 16 onsaiti creasca si tie stai linistit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E normal fratioare...cauta si u o fata si incepeti viata sexuala si o sa iti ajunga dupa aia o sa te dea afara din pantaloni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga vlad nu ar trebui sa iti faci griji pentru asta, cel mai bine ar fi sa mergi la un doctor specialist si o sa iti spuna el exact ce ai de facut. sigur ca iti este rusine dar trebuie sa faci asta pentru binele tau iti urez succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caci la 15 ani o ai ff mica de exempolu eu si verisorul meu o avem aproape 20 cm cand este sculata la 16 ani...deci esti praf!(trebuia sa fie cu 2 cm mai mare ca sa fie normala la varta ta)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fiu sincer, si eu ma stresez cateodata pe tema asta, dar traiesteti viata, gandeste-te ca nu totul se rezuma la sex. Cand o sa vina momentul sa faci sex, fa-o ca si cum ai sti ca ai un penis de 15cm si totul va fi ok. Penisul poate creste intr-un an 2-3 cm, cat n-a crescut in multi ani.

Hai bafta, si la cat mai multe fete smug.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti face griji eu la fel o am de 12cm la 15 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine mik si jukaus decat mare si bleg...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te stresa... mic mic da sapa adinc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te stresa mic mic da sapa adinc...