| xMenxMenx a întrebat:

Buna, am 15 ani si am o problema cu erectia adica dimineata ma trezesc de 3 zile si nu mai am erectie? sa ma ingrijorez?

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu, momentan esti in crestere, organele sexuale de asemenea sunt si ele in crestere, o sa ai erectie după 18 ani.

| xMenxMenx explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu cred, pana acum in fiecare dimineață nu aveam probleme cu earolling on the floor

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru xMenxMenx):

Ai abuzat de masturbare nu? Atunci mai asteaptă si numai face asa de des ca sa i dai timp sa isi revină.

| xMenxMenx explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu ma masturbez

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu este cazul!

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca in ultimele zile ai fost mai stresat, mai agitat, mai obosit, ceea ce a afectat si calitatea somnului si starea de odhna ceea ce s-a repercutat si asupra starii generale si a lipsei erectiei. Daca te vei odhni suficient de mult si bine si vei avea si un ''somn usor'' probabil ca in scurt timp vor reapare si erectile matinale. Sanatate!

| L1feDRAIN a răspuns:

Simplu, e postul mare.

| Cumvreu a răspuns:

Nu te mai masturba o săptămâna și totu o sa se rezolve de la sine

| Theodor6x9x6 a răspuns:

Pai daca te trezesti de 3 zile, pana acum ce ai facut?