| alexandruanghel a întrebat:

Nu am erectie in fiecare dimineata, ar trebui sa ma ingrijorez?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In nici un caz lipsa erectiei matinale nu reprezinta un motiv de ingrijorare demn de a fi luat in seama. Acest lucru este in primul rand influentat de starea de sanatate generala, precum in mare masura si de gradul de odihnire atins in urma somnului avut. Sanatate!

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca nu ai erectie in fiecare dimineata, nu trebuie sa te ingrijoreze. In diminetile cand nu ai erectie este posibil sa fi avut erectie in timpul noptii.

| lpavel a răspuns:

NU! Pentru ca nu suntem toti la fel!

| AlexSalling a răspuns:

Nu

| Mandreiv a răspuns:

Organismul fiecaruia reacționează diferit asa ca din cauza asta nu ai de ce sa te ingrijorezi.

| Andreisuia20 a răspuns:

Nup