| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp nu mai am erectie dimineata, credeti ca e vreo problema? Mentionez ca erectia o pot obtine cand vreau...doar ca ma ingrijorez daca e vreo problema legata de lipsa erectiei dimineata.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ai specificat ce varsta ai.Bebelusi se trezesc cu erectie, si, odata cu ianintarea in varsta, acea erectie de dimineata dispare. Nu e nicio problema.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Ti-e frica ca iubita ta nu va mai fi satisfacuta?
Stai linistit ca nu-i nici o problema cu asta.
Daca te ingrijoreaza, mergi la medic.
Te pup!

| perladunarii a răspuns:

Nu ai nici o problema, nu te mai speria din orice! Nu e o regula pentru fiecare dimineata! Mai face si el pauza laughing)!

| DorinM a răspuns:

Daca poti obtine erectia cand doresti atunci nu este nici o problema si nu ai de ce sa iti faci griji. Daca consideri poti folosi si niste afrodisiace care iti va potenta erectia. Aici gasesti mai multe detalii despre afrodisiace http://totul-despre-sex.com/......-impotenta
Succes

| andreiutz92 a răspuns:

Nu e nici o problema prietene! Atata timp cat iti satisfaci iubita nu va fi nici o problema, problemele de care sa te ingrijorezi vor aparea dupa 40 de ani

| anonim_4396 explică (pentru andreiutz92):

Depinde si cum te pastrezi in viata. Tutun mai putin, alcool aproape deloc, mancare sanatoasa si stres mai putin, merge si la 50 de ani.La 40 merge garantat.