| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am 15 ani si imi place de o fata cu care ma cunosc de vreo 4 ani buni,mie imi placea de ea de cand a venit prima data in clasa me'a,atunci m-am dus la ea si am inceput sa vorbim,cu timpul ne'am imprietenit foarte bine si eram ca frate si sora happy. Odata cand vorbeam cu ea mi-am luat inima in dinti si i'am spus ca o plac,ea a ras si a zis ca vorbim pe mess,cand am ajuns acasa am intrat pe mess,si acolo pe mess mi-a zis ca si ea ma place si vrea sa fiim impreuna,dar asta a fost doar o gluma proasta,dupa ce am aflat ca facea misto de mine m-am suparat pe ea si ea nu a vrut sa ma raneasca si a venit la mine si mi-a spus ca ea credea ca fac misto de ea dar i'am zis ca o plac cu adevarat si dupa aceea nu a mai zis nimic si a plecat. De atunci inca o mai plac si azi si nu stiu ce sa fac,mereu cand o vedeam langa un alt baiat mergeam in coltzul meu si stateam, ea nu ma vedea ca eram suparat dar sufletul meu plangea dupa ea, ce sa fac?

4 răspunsuri:
| Serafir a răspuns:

Dai in cap si duo in baie

| Neworder21 a răspuns:

Sa o cuceresti.

netul e plin de sfaturi cum sa cuceresti o domnisoara.

2. vorbiti deschis despre asta

(daca nu doresti sa ajungi la 35 de ani si tot nu o sa stii ce sa faci, mai bine iai intr-o zi inima in dinti si o inviti la o intalnire )

| neutrino a răspuns:

Plangi mai departe pana te maturizezi si vei fi in stare sa-i cuceresti inima.

| OSimplaFata29 a răspuns:

Pai inecarca sa vorbesti cu ea... spune-i ca vorbesti serios si trebuie sa te inteleaga