| baietas a întrebat:

Buna am 15 ani si penisul meu are 15 cm dar nu marimea ma deranjeaza ci grosimea mi se pare ca e cam subtire? As vrea si eu niste raspunsuri daca se poate...

9 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Stai linistit ca esti intr-o perioada de dezvoltare si ai timp...nu iti face griji si lasa ca sunt altii mai rau ca tine, baftakiss

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Ai rabdare pana la 20 si ceva. Eu is mai mare ca tine si nu mi l-am masurat niciodata! Nu te stresa deca atunci cand nu s-o poti face!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

La varsta asta nu e cazul sa iti pui astfel de intrebari ci atunci cand o sa mai cresti.

| Instinkt a răspuns:

Eu nu milam masurat dar dc nu e gros o sa fie pe la 18 ani

| lacrimi a răspuns:

MA! Conteaza sa stii sa-l folosesti, sa atingi anuminte puncte. Voi astia care va faceti griji pentru marime, credeti ca femeia e vreun soi de animal? Ea trebuie tratata cu blandete, cu delicatete. Zona aia ''de jos'', nu e doar o bucata de carne, e o zona foarte sensibila si ''capricioasa'', la fel cum e si femeia de altfel.Trebuie sa stii sa faci in primul rand asa ceva, nu-ti mai face tu griji de marime. oh go on

| lacrimi a răspuns:

Roxy, 30 de cm? Tu stii ce vb? Si creste...creste...si nu se mai opreste. laughing

| roxy_5007 a răspuns:

Lol oricum nu conteaza marimea da la 15 ani 15 cm e destul caci nu-i ca la filme la 20-30 ani are 30cm deci 15 cm este ceva bun la 15 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza cantitatea, conteaza calitatea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa il vad! Sti cum se spune "nu conteaza lungimea batului fermecat ci magia din el!"