| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare. Penisul meu are 16 cm lungime dar nu este gros este subtire. Ce conteaza mai mult grosimea sau lungimea. Precizez ca am 17 ani deci poate sa imi mai creasca? Dimensiune de 16 cm e buna? Multumesc

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pariez ca ti-l masori zilnic. Aveti o obsesie, copiii din ziua de azi pentru marimea penisului.Conteaza si grosimea, normal. Daca ea nu simte nimic a doua oara nu i-o mai vezi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Laso sa fie lunga, ca la grosime mai bagi o carpa pe langa

| OnuOnulică a răspuns:

Cel mai mult conteza creieru man crede-mawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu il mai stresezi are sa-ti mai creasca, pana pe la 20 de ani

| cupydo0n a răspuns:

Pariu ca nu ai 16 cm. laughing
Si da trebuie sa fie groasa. Stii aia cu, de lunga po sa fie cat de scurta, dar de groasa sa nu fie prea suptire.

Bafta.