| Chocolateangeeeel a întrebat:

Am nevoie de parerea voastra.In weekend voi merge cu iubitul meu la majoratul unui prieten unde vom ramane peste noapte pana a 2-a zi dar la 12 noaptea este si ziua iubitului meu.Ce surpriza as putea sa ii fac?
Si ma gandeam sa ii cumpar un parfum?
Suntem de 3 luni impreuna.

4 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Haine, o masina, un catelus.
Vezi si tu, pa, pa.

| DaYannaDG a răspuns:

I-ai un ceas, unii baieti sunt innebuniti dupa ceasuri. sau, cum ai zis si tu, ii poti lua un parfum (ai grija sa-i placa).
Bafta!

| AlexAvram94 a răspuns:

Sau poti sa ii iei mai ceva mai deosebit!

| JoannaChan a răspuns:

Daca este si majoratul unui prieten si la 12 noaptea ziua iubitului ta, atunci poti sa vorbesti cu ceilalti invitati la petrecere si cu sarbatoritul(in afara de prietenul tau)si sa-i puneti la cale prietenului tau o surpriza.Adica 2 petreceri in 1.Ati putea la 12 noaptea sa aduceti un tort si sa incepeti sa-i cantati la multi ani iubitului tau.Sau la ce altceva o sa va ganditi.Dar ai grija sa nu afle iubitul tau, ca asa nu o sa mai fie o surpriza.La capitolul cadou, eu zic ca mai bine sa-i iei ceva simbolic care sa-i aduca aminte de tine, de relatia voastra, sau ceva care sa-l caracterizeze pe el.Mult succes si la multi ani sarbatoritilor!happy