| madalina_4528 a întrebat:

am 16 ani am prieten de o luna si cv ne vedem 1 data pe saptamana sad ptc el lucreaza in Stockholm si vine tarziu acasa iar eu nu pot sa ies la ora aia big grin, eu cred ca nu ma place pentru ca el luni, marti, miercuri nu imi sc nici un sms abia joi laughing dar duminica cand ne vedem e asa de dulce si se comporta frumossss cu mine i-am zis ca sunt virgina deoarece el a vrut sa incerce sa o faca cu mine, a inteles si mi-a zis ca nu ma grabeste, dar cand ne intalnim tot insista sa ii ating P*** eu il refuz pe urma imi explica ca ce vrea el sa faca nu inseamna sex (mi-a zis ca el de la mine vrea iubire) in fine daca nu vorbesc cu el 3 4 zile inseamna ca nu ma place? iar cum vam scris ca doar 1 data pe saptamana ne vedem si incearca lucrul ala big grin partea asta e normal intr'o relatie sa ii atingi ***? apropo sunt in Suedia

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca se comporta frumos cu tine cand va vedeti,nu are importanta cat de des sau cat de rar iti trimite sms sau vorbiti.
De intalnit va intalniti in fiecare duminica,nu? Daca o sa va cunoasteti mai bine,o sa simta si el nevoia sa vorbiti mai des,cred.
In ce priveste obiceiurile pe care le are,tine minte un lucru:normal este ceea ce TIE ti se pare normal. Daca ceea ce-ti cere nu-ti place,spune-o clar in secunda in care ti-o cere!
Si ai grija, nu stiu cu cat e mai mare decat tine, vezi sa nu fie vreun pervers(...)!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm. Prietenu` tau are nevoi. Nici nu stiu daca e bine sau rau,nu trebuie sa faci asa ceva daca nu vrei, Si,poate el lucreaza si nu are timp,insa,ce ar fi sa va intalniti si sa vorbiti,sa ii spui ce te deranjeaza? Poate va intelege,si va veti vedea mai des. Apropo, daca nu te intelege, inseamna ca nu te iubeste cu adevarat. Bafta!