| diana_3312 a întrebat:

Am 16 ani si am avut o relatie cu un baiat de 4 luni.Am avut relatii sexuale... insa nu incat sa`mi rupa himenul. a fost foarte putin.Totusi este posibil ca daca voi merge la ginecolog, sa`si dea seama ca am avut relatii cu un baiat?

17 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Tu poti sti cel mai bine cum a fost si ce a fost de fapt, ma gandesc ca ai simtit si daca te-a durut daca cumva ti-a curs macar putin sange(dar nu neaparat), dar daca ti-a curs, atunci ti s-a rupt...ginecologul poate sa isi dea seama...

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Tu de unde stii ca nu ti-a rupt himenul? Ai fost la control la ginecolog sa-ti spuna? Daca ai avut relatii sexuale (indiferent de durata lor) himenul tau nu mai este intact deci ginecologul isi va da seama ca ai avut relatii sexuale. Totusi, ar fi mai bine sa-i spui.

| marsy a răspuns:

Nustiu. depinde de himen

| alessyca a răspuns:

Ginecologul te va intreba e bine sa-i zici adevarul. Oricum nu are voie sa le zica parintilor tai. E normal daca ai avut relatii sexuale sigur nu mai esti virgina. Poate ai himenul elastic

| snepy a răspuns:

De ce vrei sa minti ginecologul?
ori faceti pana la capat, ori mai astepti

| shishilik a răspuns:

Mergi si o sa vezi daca isi da seama sau nuhappybig grin

| sylver69 a răspuns:

Mmm depinde cat timp trecut de la ultimul raport... oricum urme raman...

| MADALINAAAA a răspuns:

Buna...

Si eu fac parte din generatia ta, dar totusi multi nu mai sunt cu capul pe umerii.chiar nu te inteleg de ce te-ai grabit sa faci asta la doar 16 ani, si mai ales doar dupa 4 luni de o relatie cu un baiat.pana la urma este greseala ta si o sa regreti mai tarziu...
Dar daca nu s-a rupt himenul, cum ai avut relatii sexuale? in fine... daca tu esti sigura ca nu s-a rupt, atunci inseamna ca inca esti...virgina,iar ginecologul nu-si va da seama prea bine.

| maryana5 a răspuns:

Mdap straight face

| purelove a răspuns:

De unde stii ca nu ti s-a rupt himenul? Doar pentru ca nu a curs sange? Nu uita ca exista si himen elastic, deci... cred ca e posibil sa-si dea seama ca ai avut relatii cu un baiat. Ma rog... Sper sa iti fie de folos ceea ce am zis happy... Bafta.

| twidi a răspuns:

Buna
Nu poti mintii un ginecolog.Isi da seama imediatwinking.

| blonda_1282 a răspuns:

Da happy. o intrebare am si eu:regreti ca ai facut-o?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Și de este atins himenul, doctorul ginecolog vede.
La tine: deflorare incompletă dacă ai membrana în formă de evantai (himen elastic), dacă nu este deflorare completă.
Himenul se rupe, nu se desprinde.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti paralela cu sexul daca pui asemenea intrebare. da da ce ai facut-o? te manca asa tare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca da, dar daca himenul este elastic, nu prea, numai ca himen elastic este foarte rar.

| anonima91 a răspuns:

Si ce daca si-a inceput-o la 16 ani ...si eu la fel tot la 16.am facut -o si dupa 3 luni nu patru ...nu stiu ce sa zic ai grija totusi amana si du-te singura la un control pentru ca unele fete au himenul elastic...cine stei pote. pote... te pup:*

| anonima91 a răspuns:

Poate. poate scuze ma grabeam:*