| Alii_Alinutza_1999 a întrebat:

Este posibil sa existe vreo metoda prin care sa se poata stabili daca un baiat a intretinut relatii sexuale? Doctorul ginecolog poate determina asta?
Mersi!

19 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Trist.

| epurasu a răspuns:

Nu este nici o metoda! decat daca el recunoaste.

| Emilian65 a răspuns:

Medicul ginecolog nu are cum sa-si dea seama daca un baiat a facut sau nu sex cu vreo fata.

| halogen001 a răspuns:

Nu exista nici o metoda. Doar daca e investigata fata cu care baiatul a facut sex si se gaseste sperma lui in vaginul ei, sau daca fata respectiva ramane insarcinata si se stabileste ca baiatul respectiv e tatal copilului. Altfel nu vad cum s-ar putea vedea daca un baiat a facut sau nu sex.

Răspuns utilizator avertizat
| DonaldTrump a răspuns:

WTF De cand merg baietii la ginecolog rolling on the floor si esti nascuta in 99 trist.

| DonaldTrump a răspuns:

rolling on the floor WTF De cand merg baietii la ginecolog LoL si cica esti si nascuta in 99 laughing

| MidnightR a răspuns:

Vrei sa vezi daca e baiat mare?

| LoveSleep a răspuns (pentru MidnightR):

Voiam să întreb același lucru.

| madalinamadu a răspuns:

Tu du-l la ginecolog şi ne povesteşti şi nouă cum a fost laughing. Dacă ai îndoieli în privinţa lui e clar că nu mai e băiat mare. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| madalinamadu a răspuns (pentru remus1007):

E născută în 99, e femeie în toată firea, ce naiba?! laughing

Răspuns utilizator avertizat
| madalinamadu a răspuns (pentru remus1007):

Genul ăsta de copii se trezesc peste noapte cu surpriza în burtică şi după vin tot la noi să ne pună 1000 de întrebări. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| madalinamadu a răspuns (pentru remus1007):

Mai amuzant este atunci când precizează şi obiectul "Dacă m-am masturbat cu un morcov, pot rămâne însărcinată?" laughing

Răspuns utilizator avertizat
| DyingLight a răspuns:

De cand se duc baietii la ginecolog?