| anonimmm_2971 a întrebat:

Am varsta de 18 ani si am un prieten de 6 luni.am avut relatii sexuale cu el de patru ori si de fiecare data aveam sangerari abundente.am fost la un ginecolog si mi-a prescris anticonceptionale.am luat o luna apoi am incercat din nou sa am relatii cu el si am avut acelasi rezultat:sangerari foarte mari. ce as putea face? help me please.

1 răspuns:
| Mona_3189 a răspuns:

Bună.
Te poţi duce la un alt ginecolog să-ţi prescrie altceva. Dacă nu ai idee unde să mergi, îmi poţi da un mesaj privat în care să-mi zici în ce oraş şi în ce zonă stai, iar eu îţi voi recomanda câteva cabinete.
Sper că te-am ajutat.

Mona.