| dimofte3alex3 a întrebat:

Buna am 16 ani si marimea penisului meu este de 13, 5cm...stiu ca pana la 18 ani mai creste dar as vrea sa stiu cam cat ar mai putea creste?

Răspuns Câştigător
| Sonny a răspuns:

Uite ca vad ca doar copii ti-au raspuns la intrebare, penisul nu se opreste din crestere pana la varsta de 21, poate si dupa, depinde de organismul tau, la varsta care o ai, e o marime normala, dupa 16 ani incepe boomul, in care cresti dintr-o data, te dezvolti foarte rapid pana la varsta de 18 ani.
PS : Nu baga in seama toti troli astia de pe TPU, ca-s doar niste copii cu probleme serioase. happy

7 răspunsuri:
| Cr1sti13 a răspuns:

14,5 poate creste pana la 16-17 success

| Carlamonicaanghele a răspuns:

Du-te la medic si zii sa ti-l faca de un metruhappy
stii ar fi amuzantlaughing
il bagi pe fund si iese pe guraaoh go onrolling on the floor

| maryo238 a răspuns:

Poate creste pana la 16-17 cm

| R11 a răspuns:

Cam mic pentru mine oricum nu mai creste mult crying(

| R11 a răspuns:

laughing)) 14,5 corect

| stephania a răspuns:

49 cm...Nuj daca iti creste atata, da asa ar vrea o fata:X:X

| kentu a răspuns:

13,5 cam mic pentru 16 ani :-s iti va creste pana in 17cm