| xanax77777 a întrebat:

este normal ca la 19 ani marimea penisului in stare de erectie sa aiba cam 16 cm? As vrea un remediu sa mai creasca macar pana la 20, am impresia ca e cam mica 16 cm. Ceva metode pentru a creste penisul natural sau cu geluri cum ar fi titan gel doar ca nu stiu daca functioneaza sau e o vrajeala ce zic aia de la titan gel. Multumesc.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Statistici: lungimea medie a unui penis in rasa europeana 12-14 cm

User TPU : am puta mica la 16 cm, vreau 20.

O sa iti iasa 20 daca o masori începând cu anusul spor la masurat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Implant de materie penisoasă. Adică taie jumate dintr-un penis donat și ți-o lipește ție.