| anonim_4396 a întrebat:

Buna Ziua! E bine ca la 17 ani marimea penisului sa fie de 16cm? pana la ce varsta va mai 'creste'?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Esti la limita superioara a marimii medii a penisului la popoarele europene. S-ar putea sa mai creasca deoarece organismul tau este inca in crestere cativa ani pana la varsta de 20 de ani momentul definitivarii cresterii.

| minrest a răspuns:

Da, e bine. Nu are de ce sam ai creasca, mai creste foarte putin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pana cand cresti si in inaltime, in general pana la 21 de ani, dar nu ai de ce sa-ti faci griji, penisul tau e de marime medie.

| Țoglă a răspuns:

Imediat și treci de mărimea medie...

| andreea678585 a răspuns:

Uite,si zici de mine ca imi incep viata sexuala la 15 laughing. Tu la 17 ani nu stii nimic despre dezvoltare straight face!