| ElenaGreen65 a întrebat:

Am 16 ani si sunt cu prietenul meu de 1 an. Si el are tot 16 ani. Crede-ti ca ar trebui sa mai facem si altceva in afara de saruturi? Adica ne mai mangaiem, atingem asa prin haine(hai si un pic pe sub bluza, dar atat). Ce credeti ca ar mai trebui sa facem ca relatia noastra sa nu devina monotona si sa nu ne plictisim unul de altul?

Răspuns Câştigător
| IxυυLєţ a răspuns:

Dupa un an da, cred ca ar trebui sa incepeti sa va atingeti. Adica incepeti sa faceti petting. vad ca unii n-au inteles intrebarea ta! laughing Tu nu vrei sex, vrei doar petting, am dreptate? smug Sper ca te-am ajutat. Fuunda?batting eyelashes

13 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Faceti Petting, dar cu mainile foarte bine spalate!

Răspuns utilizator avertizat
| BoBBy a răspuns:

Faceti sex nazal laughing

| Spinoasa a răspuns:

Si eu tot 16 ani am si chiar nu imi doresc asta, mai asteaptahappyAi timp destul, inceperea vietii sexuale si mai ales pentru o fata care se respecta trebuie sa decurga intr-un mod cat mai placut, Dar daca asta iti doresti cu adevarat si esti sigura ca nu te va lasa a doua zi si ca-l iubiesti, fa-o!

| PhaseMorphXR a răspuns:

Faceti matematica.

| SweetnSpicy a răspuns:

Da, mi se pare chiar incitant ar putea face relatia voastra sa fie mai puternica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te grabi sa iti incepi viata sexuala, mai astepta, e prea devreme, o sa ai timp destul si pentru sex, vei regreta mai tarziu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragoste la pat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te ingrijoreaza plictiseala, ar trebui sa te intrebi ce vreti de fapt unul de la altul. Sex, dar nu aveti curaj? Aia o sa vina oricum intr-o zi, poate chiar pe neasteptate big grin Daca vrei altceva si nu stii ce, puteti face un experiment peste vacanta, taiati orice legatura citeva saptamini si vezi ce iese. Poti afla multe despre amindoi de aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu sunteti pregatiti pentru sex eu zic sa ramaneti pe pozitie, de ce nu stati de vorba? nu este rusine sa vorbiti despre sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex oameni dar protejat sa nu va gasiti cu BEBE happy

| KentR a răspuns:

Tine-o tot asa! eu daca as fi in locul lui si daca as face sex cu o fata devre 3-4 ori mai mult nu! ii zic larevedere!

| Paulaaa a răspuns:

Buna happy
Eu te sfatuiesc sa treceti la urmatorul pas cand va simtiti amandoi pregatiti, mai ales tu deoarece e un pas important pentru fete.
Daca ti la el si el la tine, e ok.Doar aveti grija ce faceti si...protejati-vahee hee