| ginamagheru a întrebat:

sambata voi merge la o prietena sa dormim la ea. ce credeti ca ar trebui sa facem ca sa nu ne plictisim? astept cat mai multe raspunsuri.mersihappy

4 răspunsuri:
| denise_9126 a răspuns:

Hey (:
Ati putea face prima data ceva de mancare impreuna in timp ce ascultati/cantati (strigati) melodia voastra preferata... apoi sa va uitati la filme mancand popcorn(cu zahar sau caramel sa fie mai interesant). sa va distrati facand karaoke, sa aprindeti o lumanare si sa povestiti.Sa mancati ce ati pregatit la inceput. Inventati jocuri... jucati remi, monopoli, carti, nu stiu orice joc care ma place. Uitati-va la poze.

| Luanaaa a răspuns:

Asta inseamna petrecere in pijamale; x!
Puteti inchiria niste frilme; x!
Bataie cu perne; x!
Puteti sa mai chemati o pr; x. Daca sunteti 3 va fi super; x
Puteti sa valuati un joc ceva gen Activity, o sa va distrati pe cinste
Trebuie sa petreceti din plin ca doar na, incepe scoala! pupic:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar, o petrecere in pijama!laughingjucati jocuri, bataie cu pernele, faceti-va un oracol al prieteniei, sau creati-va un blog pe net si stati pana dimineata pe ellaughing, bye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io am facut ceva memorabil si total neasteptat(din toate punctele de vedere)...nu spun mai multe...va dati voi seama(nu va ganditi la prostii)