| FecioaraMaria4u a întrebat:

am 16 ani si tocmai m-am despartit de prietenul meu pentru ca am intrat intr-o depresie din cauza lui pentru ca nu a vrut sa ma dezvirgineze. Parintii mei ma vor duce la ginecolog sa se asigura ca nu m-a dezvirginat.Eu de nervi ca s-a desparit de mine m-am dus la baie, mi-am bagat dusul in "pasarica" si burta mi s-a facut ca un bidon. Credeti ca am ramas insarcinata, pentru ca asta ar fi fost numai bine, asa m-as fi razbunat pe el pentru ca s-a desparit de mine?
Astept raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| andr33a_2690 a răspuns:

Vezi sa nu nasti o cascadabatting eyelashes

18 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Nu,nu esti gravida...dar totusi frumos gestul tau...ai filtrat apa cu pasarica aia a tabig grin

| Alexakos a răspuns:

Asta sa inteleg ca e una dintre intrebarile amuzante? daca nu atunci e o intrebare foarte stupida. cum puii mei sa ramai insarcinata de la dus? iti trebuie 10 facultati sa-ti dai seama de asta? si daca ti-ai bagat dusul in aia... atunci fi sigura ca te-ai dezvirginat. (daca l-ai bagat cum imi imaginez eu ca l-ai bagat). ba sa-mi bag pixul ca numa copii nebuni pe aici. fata de 16 ani s-a enervat ca nu a dezvirginat-o iubitul si s-a dus sa se dezvirgineze cu dusul. daca imi erai sora bataie ce mancai...

in loc sa te preocupe sexul care habar nu ai cum se mananca, mai bine ai pune mana sa citesti pentru scoala. sau citeste o carte.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alexakos):

Ar fii mai indicat s-a citeasca o carte.

| LoveToHate a răspuns:

laughingCum sa ramai insarcinata cu degetul?laughing
Nu poti sa ramai insarcinata cu degetul.laughing
Cum crezi ca ar iesi copilul tau?laughing Un fel de "Degetica"?
NU POTI SA RAMAI INSARCINATA daca nu ai relatii sexuale cu partenerul tau.

| EricaxD a răspuns:

Umm =/ Imi pare rau de tine, oricine ai fi.
Imi dau seama ca ai scris aceasta."chestie" la caterinca, dar nu vad ce rost are. Adica de ce iti place sa faci pe proasta?

| Azµre a răspuns:

Copil retardat... Numai pune întrebări pe site la mișto.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti praf!

| Vibrations a răspuns:

Nu poți cu dușul. Încearcă cu un stingător.

| BiancaBaby a răspuns:

N-ai cum sa ramai insarcinata din cauza ca ti-ai bagat dusul in pasaricarolling on the floor))))

| schmoll a răspuns:

Te-ai uitat prea mult la h2o? sincer cred ca nu ai ce face, du-te la o inghetata, si lasa TPU, poate cineva are nevoie de ajutor, cat stam se ne amuzam de sirenele talelaughing

| roxkiss a răspuns:

De ce ai facut-o ..pai nu poti ramine insarciata,...dar poti sa te alegi cu o infectie vaginal! du-te la un ginecolog e cel mai bine!

| badboy18 a răspuns:

Lol

| Fartie a răspuns:

Bai, deci, cum draq sa ramai insarcinata cu apa?laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| yyo a răspuns:

Sa ai grije! ai ramas insarcinata o sa nasti peste ceva timp o sirena trebuie sa te duci sa iti anunti parinti ca vor fii bunici si tu mama de sirena o sa ai puteri...laughing big grin rolling on the floor funda?big grin

| hiphop00000 a răspuns:

I-ati un vibrator e mai sigur si nu ti se va mai umfla burtalaughing

| FecioaraMaria4u explică:

Am uitat sa spun ca el are 52 de ani, are o oaie, si am facut sex cu oaia ca el n-a vrut s-o faca cu mine.