| KidaxD a întrebat:

sadam si eu o problema... m-am desparit de prietenul meu acum 2 saptamini, adica el s-a despartit de mine, deoarece a auzit de la lume k noi nu ne potrivim, si i-a intrat ajta in cap, am fost 2 luni impreuna si am inceput sa il iubesc, chiar daca am pe altu ce pot sa fac sa-l uit?, ptk nu prea pot face asta...sad

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

BUna,el daca te-ar iubi cu adevarat ceea ce nu cred ca e cazul din pacate,daca te iubea,nu baga lumea in seama si ce spune unul si altul ca multi o spun din invidie sau din rautate ca gura lumii nu o poti opri,si despre mine si prietenul meu se spunea una alta si totusi nu ne-a interesat, pe mine personal nu m-a interesat niciodata ce spune lumea, atat timp cat am iubit si am fost iubita de pers.respectiva,lumea zice vrute si nevrute,el daca te-ar iubi,ar fi ramas alaturi de tine si gata.Dar tu trebuie sa treci peste si sa incerci sa il uiti,in cazul in care te iubeste si isi da seama ca a gresit,atunci te va cauta el cu siguranta, pana atunci vezi-ti de relatia care o ai acum, poate acest tip te apreciaza mai mult.

| KidaxD explică (pentru monyk):

Sper ca e asa.sad. unii nu realizea.za ce au langa ei, dupa vad ca e prea tarziu,sad. multuu pentru sfat>big grin

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te gandesti des ca fostul a fost un baiat din trecut si acum ai pe altul langa tine care te iubeste.

| mytzzy_8364 a răspuns:

Daca tu inca mai simti cv pentru el fa loc si petru asta cu care esti si cu timpul o sa'l uiti, degeaba u il iubesti daca el s-a despartiti de tine pentru barfele pe care le mananca unii

| KidaxD explică (pentru mytzzy_8364):

Dar mi-a recunoscut ca ma iubeste,si poate sa se impace cu mine oricand vrea.dar ii e urat de ceilalti, poate cel, de lnga mine merita mai mtwinking