| anonim_4396 a întrebat:

Am 17 ani si m-am "jucat" putin cu iubitul meu. El mi-a bagat 2 degete in vagin. Am simtit o durere inauntru de tot(stiu ca himenul e aproape la suprafata), si mi-a curs putin putin sange asa roz pal cu o secretie galbena. Oare mai sunt virgina si el oare doar m-a zgariat cu unghia?

9 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Daca a introdus 2 degete, cu siguranta te-a dezvirginat. A facut-o ca sa ii fie lui mai usor cand veti avea primul contact sexual sau de ce naiba ai acceptat asa ceva? Sa mor daca va inteleg, mai fetelor, chiar nu va dati seama de nimic?

| OanaG a răspuns:

Odata ce ti-a introdus acele 2 degete in vagin categoric nu mai esti virgina, la unele cand se dezvirgineaza nici nu le curge sange!

Nu mai esti virgina din pacate/sau din fericire pentru tine!

| ßέßέ a răspuns:

Virgina nu mai esti, dar acum poti sa te lauzi ca te'au dezvirginat 2 degete! uu, ce experienta! straight face

| vyolycy a răspuns:

Virgina esti pana la primul act sexual... e posibil sa te-o fi zgariat dar e posibil sa ti-o fi rupt si putin himenul

| semy a răspuns:

Nu cred ca mai esti daca ti-a curs sange

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa-r pute sa nu. Mai vb cu mama ta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E foarte proabil ...ca la primul tau act sexual efectiv sa nu iti mai curga sange! nu este ceva grav, virgina esti pana la primul contact sexual. asta in caz ca nu te ustura si te jeneaza inauntru, atunci e probabil sa te fii zgariat.

| katty_8059 a răspuns:

Esti virgina soar te-a zgariatwinkingfundita?

| invalidename a răspuns:

Dacă vrei te ajut eu să numai fi, așa finuț in păsărică